"ĐOKOVIĆ UVEK NAĐE NAČIN..." Poznati trener govorio o Novaku
Najbolji srpski teniser Novak Đoković neće igrati na završnom Mastersu u Torinu i mnogi se pitaju da li je kraj velike karijere blizu. Poznati teniski trener dao je svoje viđenje o budućnosti Đokovića u "belom sportu".
Foto: Tanjug/Strahinja Aćimović
Daren Kejhil je rekao da Novak Đoković ima još toga da kaže u tenisu.
- Ne verujem da je Novak Đoković osuđen na propast. On je legenda, a legende uvek nađu način da se izvuku iz teških momenata. U suprotnom on ne bi imao 24 grend slem titule. On je to demonstrirao najbolje time što je osvojio zlato na Olimpijskim igrama u Parizu - kaže Kejhil.
Podsetimo, Đoković je trenutno peti na ATP listi, a ostaje da se vidi na kojoj poziciji će završiti ovu godinu.
Bonus video: Novak Đoković - Pet tajni zbog kojih je najbolji na svetu
POSLE 20 DUGIH GODINA: Betis ima sve u svojim rukama i nalazi se nadomak plasmana u Ligu šampiona
ANDALUŽANI samouvereno drže peto mesto koje vodi u Ligu šampiona, a priliku da se još više približe evropskoj eliti imaće večeras na "Kartuhi" gde će od 20 časova ugostiti Elče.
12. 05. 2026. u 07:40
A NA MARAKANI... Vladimir Putin bira predsednika FK Crvena zvezda!
Izbori za predsednika fudbalskog kluba Crvena zvezda došli su na red, a oni donose i neke zanimljivosti.
11. 05. 2026. u 12:23
BRAĆO SAVEZNICI, ŠTA TO RADITE? Rusi besni, Putin upozorava: "I Ukrajina je htela u EU, vidite šta joj se desilo - bolje održite referendum"
"PRATIMO posledice dešavanja oko Ukrajine. A gde je to počelo? Sa težnjom Ukrajine da se pridruži Evropskoj uniji."
10. 05. 2026. u 17:21 >> 17:33
Komentari (0)