OVO SU LJUBITELJI TENISA ČEKALI: Nik Kirjos otkrio nove informacije o povratku na teren
DUGO problem sa povredom vuče australijski teniser Nik Kirjos koji od juna 2023. godine nije odigrao nijedan meč. Ipak, uskoro bi mogao da se vrati na teren.
FOTO: Tanjug/AP
On je poznat kao neko ko svojim stilom igre privlači publiku na tribine, pa stoga svi ljubitelji "belog sporta" sa nestrpljenjem čekaju ponovo da ga vide kako igra.
- Iskreno, ovo je verovatno period kada se najbolje osećam u ove dve godine. Imao sam sjajnu 2022. U finalu Vimbldona i na Ju-Es openu počeo sam da osećam problem sa ručnim zglobom. Morao sam na operaciju i sada se osećam odlično - rekao je Kirjos za australijski "9News".
Ne krije da jedva čeka da se nađe na terenu.
- Imao sam samo 15 odsto šansi da se vratim i igram na ovom nivou i evo gde smo. Povratak pred domaće navijače biće nešto sjajno.
Istakao je da tokom oporavka nije pomišljao da napusti tenis.
- Mentalno, nisam sebi dozvolio da pomislim da odustanem od svega. Oduvek sam želeo da tenis napustim na svoj način. Nisam želeo da ova povreda diktira da li ću ikad zaigrati - rekao je Kirjos.
Kako stvari stoje, trebalo bi da zaigra već na Svetskoj teniskoj ligi od 19. do 22. decembra u Abu Dabiju.
BONUS VIDEO: Novak Đoković - Pet tajni zbog kojih je najbolji na svetu
Preporučujemo
GOLEADA NA "STAMFORD BRIDžU": Čelsi mora da napadne Parižane koji će to znati da iskoriste
POSLE spektakularnih 5:2 u Parizu, PSŽ dolazi na "Stamford bridž" (21.00) sa ogromnom prednošću i verom da će proći u četvrtfinale, dok svetski šampion mora da napravi pravu senzaciju ako želi da ostane u trci za trofej Lige šampiona.
17. 03. 2026. u 07:40
DA LI JE MOGUĆE? Otkriveno: troškovi FK Crvena zvezda u 2025. - 91 milion evra! A zarada...
Fudbalski klub Crvena zvezda je u 2025. godini ostvario značajan ukupan prihod, pri čemu je najveći deo sredstava ostvaren od transfera igrača. Pored toga, klub je prihodovao i od UEFA bonusa, sponzorskih ugovora, kao i od prodaje ulaznica.
18. 03. 2026. u 12:15
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (0)