MALAGA VIŠE NEĆE BITI DOMAĆIN ZAVRŠNICE DEJVIS KUPA: Novak Đoković i Srbija jure novu "salataru", evo gde će igrati
Međunarodna teniska federacija (ITF) objavila da će Italija biti domaćin završnog turnira Dejvis kupa u naredne tri godine.

FOTO: EPA
Italijani su u poslednja dva izdanja elitnog takmičenja bili nezaustavljivi, a pre nešto više od nedelju dana stigli su do treće "salatare" u istoriji. Trofej su im doneli Janik Siner i Mateo Beretini, a u timu su bili i Lorenco Muzeti, Simone Boleli i Andrea Vavasori.
Završnica Dejvis kupa je u poslednje tri godine bila održana u Malagi, a ove sezone je privukla 65.000 gledalaca, od kojih je 43 odsto doputovalo izvan granica Španije.
NAJVEĆI BONUS ZA ONLINE KLAĐENjE - SASTAVI TIKET BESPLATNO
Malagu će naredne godine zameniti Bolonja, a ko će potom biti domaćin biće poznato naknadno.
- Presrećni smo što ćemo udružiti snage sa Teniskom federacijom Italije za završnicu Dejvis kupa. Italija ima bogatu istoriju u tenisu i dokazala se kao domaćin prvoklasnih sportskih događaja - rekao je Dejvid Hegerti, prvi čovek svetskog tenisa.
NAJVEĆI BONUS ZA ONLINE KLAĐENjE - SASTAVI TIKET BESPLATNO
Bonus video: Novak Đoković - Pet tajni zbog kojih je najbolji na svetu

PITANjE POLUFINALISTE JE REŠENO NA "MONŽUIKU": Barsa dolazi na "Vestfalen" sa čak četiri gola prednosti
FUDBALERI Barselone će gostovati Dortmundu u revanš utakmici četvrtfinala Lige šampiona. Katalonci su pred svojim navijačima pokazali da su daleko bolji tim, slavili rezultatom 4:0 i trebalo bi da se desi osmo svetsko čudo da ne zaigraju u polufinali najeltinijeg evropskog takmičenja.
15. 04. 2025. u 07:50

TRAMP OSTAO U ŠOKU: Evo šta je upravo uradio Džej Di Vens, potpredsednik SAD (VIDEO)
Džej Di Vens, potpredsednik Sjedinjenih Američkih Država, šokirao je SAD onim što se desilo u Beloj kući.
15. 04. 2025. u 12:54

"SINA SMO SAHRANILI U NIKŠIĆU" Željko Samardžić o najvećoj životnoj tragediji: "To je bila tuga za sve nas"
PEVAČ progovorio o bolnoj temi.
15. 04. 2025. u 10:18
Komentari (0)