"NIKADA NEĆEMO SAZNATI ISTINU": Arina Sabalenka progovorila o doping skandalu u kom se našla njena najveća protivnica
CEO teniski svet šokirala je vest da je na doping testu pala Iga Švjontek. Povodom toga oglasila se njena najveća protivnica Arina Sabalenka.
Foto: Profimedia
Beloruskinja nije želela mnogo da osuđuje Poljakinju.
- Smatram da nikada nećemo saznati istinu. Mislim, ljudi su preterano reagovali u prvom trenutku, od prvog minuta kad se ta velika vest saznala. Ne mislim da treba preterano da kopam po tom slučaju. I zaista verujem u čist sport, tako da ne želim to da komentarišem na bilo koji način - rekla je Sabalenka.
Podsetimo, teniserka iz Minska je 2024. godinu okončala kao prva na svetu, dok je Švjontekova druga na VTA listi.
Bonus video: Novak Đoković - Pet tajni zbog kojih je najbolji na svetu+
RIM SANjA LIGU ŠAMPIONA: Vučica dočekuje neroverde u idealnom trenutku
Roma će od 18 časova na "Olimpiku" pokušati da veže dve pobede i dodatno učvrsti kandidaturu za plasman u Ligu šampiona, dok Sasolo stiže u Rim uzdrman posle teškog poraza od Juventusa. Razlika u formi i ambicijama deluje jasno, ali istorija međusobnih duela upozorava da opuštanja ne sme biti.
10. 01. 2026. u 07:12
AMERIKANCI U ŠOKU: Evo šta je Vladimir Putin upravo uradio
Rusija i Amerika, ali i Francuska, deo su najnovije vesti koja velikom brzinom obilazi planetu.
08. 01. 2026. u 23:35
VODITELjKA OTKRILA ISTINU O CECI I ČEDI: Umešan i Aleksandar Kos - šta se dešavalo između političara i pevačice
BLIZAK prijatelj i saradnik Čedomira Jovanovića, Aleksandar Kos, poslednjih meseci našao se u žiži interesovanja javnosti. O njegovom profesionalnom angažmanu, ali i privatnom životu, u poslednje vreme sve se češće spekuliše, dok je javnosti i dalje malo poznato čime se zapravo bavi i kakav je njegov put bio do pozicije na kojoj se danas nalazi.
09. 01. 2026. u 08:42
Komentari (0)