KRAJ ZA SRBINA U BRIZBEJNU: Dušan Lajović zaustavljen u osmini finala

Časlav Vuković

02. 01. 2025. u 07:59

SRPSKI teniser Dušan Lajović završio je u osmini finala učešće na turniru u Brizbejnu. On je izgubio od Jakuba Menšika sa 6:3, 6:2.

КРАЈ ЗА СРБИНА У БРИЗБЕЈНУ: Душан Лајовић заустављен у осмини финала

Foto: Profimedia

Čeh je odmah oduzeo servis Srbinu, ali Duci je imao spreman odgovor i već u narednom gemu je vratio izgubljeno. Ipak, šesti gem u kojem je 48. na ATP listi napravio novi brejk bio je presudan za ishod prvog seta.

Menšik je u drugom delu meča bio još ubedljivi. On je dva puta oduzeo servis protivniku, a da pritom Lajoviću nije dozvolio nijednu brejk šansu.

Češki teniser će u četvrtfinalu igrati protiv Francuza Đovanija Mpeši Perikara koji je sa 6:4, 7:6(4) savladao Frensisa Tijafoa.

Bonus video: Novak Đoković - Pet tajni zbog kojih je najbolji na svetu

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

KARLEUŠA OTKRILA CECI ISTINU O SNAJI: Nije ostala ravnodušna na reči o Veljku i Bogdani