OTKRIVENO! Evo šta bi Karlos Alkaraz uradio da je osvojio Australijan open
Španski teniser Karlos Alkaraz poražen je u četvrtfinalu Australijan opena od Novaka Đokovića sa 3:1.
Foto Tanjug/AP/Asanka Brendon Ratnayake
Karlos je i prošle godine stao u ovoj fazi takmičenja kada ga je takođe u četiri seta eliminisao Aleksander Zverev, Novakov naredni rival.
Tako će Špancu Australijan open ostati jedini grend slem koji nije osvojio.
Inače, Alkaraz za svaki osvojeni grend slem ima određenu tetovažu, kao što je Ajfelov toranj ili jagoda. Sada je nameravao da istetovira kengura.
- Da, biće kengur zasigurno! Jedini trofej koji mi nedostaje je baš ovde, tako da je kengur moja ideja - otkrio je Alkaraz na konferenciji za medije.
Ipak, kengur će morati da sačeka...
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTO
GOLEADA NA "VILA PARKU": Tradicija favorizuje Liverpul, ali Vila je uvek neugodan protivnik u Birmingemu
TRIDESET i sedmo kolo Premijer lige otvoriće veoma zanimljiv duel između dva nekadašnja osvajača Lige šampiona, Aston vile i Liverpula koji se sastaju na "Vila parku" od 21.00.
15. 05. 2026. u 07:00
PRELOMNI TRENUCI ISTORIJE: Kako Donald Tramp spasava Crvenu zvezdu i Partizan?
Najnovije vesti vezane za KK Crvena zvezda, KK Partizan ali i ne samo te evropske klubove stižu iz Amerike. Donald Tramp, predsednik Sjedinjenih Američkih Država, za to se pobrinuo.
14. 05. 2026. u 21:35
FARMER OSTAVIO 5 KRAVA NA PUSTOM OSTRVU: 130 godina kasnije naučnici nisu mogli da veruju šta vide
PRIČA o pet krava ostavljenih na izolovanom ostrvu Amsterdam u Južnom okeanu prerasla je u jedno od najneobičnijih poglavlja moderne biologije.
14. 05. 2026. u 14:24 >> 20:55
Komentari (0)