OGLASIO SE ĐOKOVIĆ! Evo šta je rekao nakon predaje u polufinalu Australijan opena

Srpski teniser Novak Đoković se oglasio nakon što je predao meč nemačkom teniseru Aleksandru Zverevu u polufinalu Australijan opena.

ОГЛАСИО СЕ ЂОКОВИЋ! Ево шта је рекао након предаје у полуфиналу Аустралијан опена

FOTO: Tanjug/AP

Pokušao sam da se oporavim za meč, ali sam izgurao samo do sada. Ipak, poneću pozitivne stvari sa ovogodišnjeg Australijan opena. Hvala 'Tennis Australia' što ste dočekali moj tim, porodicu i mene na divan način kao i uvek. Čestitam Saši na još jednom grend slem finalu. Želim da osvojiš turnir jer si to zaslužio, prijatelju - napisao je Đoković na društvenoj mreži "Instagram".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Novak Djokovic (@djokernole)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

VANREDNO: Vučić se obratio  naciji