"ODIGRAO SAM NAJBOLJI MEČ NA TURNIRU": Međedović presrećan posle pobede nad Medvedevim
Srpski teniser Hamad Međedović savladao je Rusa Danila Medvedeva na turniru u Marseju rezultatom 2:0 po setovima 6:3, 6:2.
Foto: Profimedia
Prve reči Hamada Međedovića posle velike pobede i prolaska u drugo finale u karijeri.
- Prvi je napravio brejk, riternirao je dobro, probao sam da budem blizu. Odigrao sam jedan od najboljih mečeva na turniru, primenio dobru taktiku, mnogo sam srećan! Generalno me publika volela ovde tokom čitavog turnira, ali sutra neću biti baš omiljeni na terenu - rekao je Međedović.
BONUS VIDEO: DA ČUJE CEO SVET: Ovo su srpski olimpijci pevali na brodu tokom otvaranja Olimpijskih igara
ISTORIJSKI TRENUTAK: "Žuta horda" debituje u nokaut fazu Lige šampiona, rival je prošlogodišnji finalista
Putujući daleko iznad Arktičkog kruga, Inter večeras gostuje Bode glimtu u prvom meču plej-ofa za osminu finala Lige šampiona. Norvežani su debitanti u nokaut fazi, ali su već pokazali da umeju da šokiraju velikane tokom grupne faze, tako da nas očekuje veoma zanimljiva utakmica na "Aspmira stadionu" (21.00).
18. 02. 2026. u 07:10
NOVAK ĐOKOVIĆ SE NALjUTIO: Povukao ovaj potez
POSLE popraza u finalu Australijan opena, a onda i odlaska sa suprugom Jelenom na Zimske olimpijske igre u Italiju Novak Đoković je ozbiljno tenis stavio u drugi plan. Ali, sada se "belom sportu" vraća.
18. 02. 2026. u 20:26
"MAMA, JA IMAM RAK": Slavica Đukić Dejanović o borbi za život sina jedinca - sam sebi dao dijagnozu
"DUŠAN JE sam sebi dao dijagnozu"
16. 02. 2026. u 19:12 >> 19:12
Komentari (0)