ŠTETA ZA HAMADA: Međedović zbog povrede otkazao učešće na narednom turniru

Filip Milošević

22. 02. 2025. u 13:23

ATP turnir u Dubaiju objavio je žreb za glavni deo takmičenja, gde će prvi nosilac biti Danil Medvedev. Na njega zbog povrede nema srpskog tenisera Hamada Međedovića.

ШТЕТА ЗА ХАМАДА: Међедовић због повреде отказао учешће на наредном турниру

Screenshot / TennisTV

Utvrđeno je da Hamad ima rupturu mićića u početnoj fazi što zahteva strogo mirovanje od nedelju dana, a takođe i fizikalne terapije koje pripisuju doktori specijalisti.

Velika šteta pošto je Srbin mogao dodatno da napredaju na ATP listi, međutim zdravlje je bitnije od svega.

REGISTRUJ SE I PREUZMI 5.000 DINARA ZA TIKETE

Nakon otkazivanja Međedovića, Srbija neće imati predstavnika u Dubaiju.

BONUS VIDEO: Novak Đoković - Pet tajni zbog kojih je najbolji na svetu

REGISTRUJ SE I PREUZMI 5.000 DINARA ZA TIKETE

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
US**** SMO SE! Mihail Degtjarov šokirao celu Rusiju - i to usred najvećeg događaja koji Rusija organizuje

"US**** SMO SE!" Mihail Degtjarov šokirao celu Rusiju - i to usred najvećeg događaja koji Rusija organizuje

Rusija je, otkako je počeo rat u Ukrajini, na meti brojnih sankcija, pa i sportskih, usled čega ruske reprezentacije ne mogu da igraju međunarodne takmičarske utakmice. Srbija je jedna od retkih koja je izašla u susret Rusima, a to je bio izvrstan povod da u Beograd dođe i ruski ministar sporta, Mihail Degtjarov. Sada, kada se vratio u Rusku Federaciju, najpre je održao sastanak sa ruskim predsednikom, Vladimirom Putinom, a onda šokirao javnost Rusije.

19. 06. 2025. u 20:01

Komentari (0)

UBIJEN KIRIL BABIČUK: Reprezentativac poginuo u Ukrajini