BRAVO! Olga Danilović ostvarila rekord karijere
Srpska teniserka Olga Danilović osigurala je najbolji renking u karijeri.
Foto: EPA-EFE/ROLEX DELA PENA
Posle plasmana u polufinale Čelendžera u Antaliji, Danilović, trenutno 41. na svetu, je na VTA listi obezbedila 39. mesto.
Opravdala je epitet prvog nosioca u duelu protiv Simone Volter koju je za 80 minuta savladala u dva seta rezultatom 6:2, 6.2.
Nije imala odgovor 155. na svetu protiv Danilović koja je u šest od osam servis gemova Švajcarkinje uspela da napravi brejk i tako stigne do komotne pobede.
Rivalka u polufinalu će joj biti bolja iz duela između Oksane Selehmetove i Tamare Zidanšek.
Njen uspon nije i finalni, kako bi osvajanjem titule po prvi put u karijeri mogla da se nađe među 35 najboljih.
Bonus video: Novak Đoković - Pet tajni zbog kojih je najbolji na svetu
KAKAV OBRAČUN: Dončić protiv Šeja!
VEČERAŠNjI program NBA lige obeležiće duel Oklahoma Siti tandera i LA lejkersa koji se sastaju u "Pejkom centru" tri sata i 30 minuta nakon ponoći.
12. 11. 2025. u 14:15
PRENOS, ENGLESKA - SRBIJA: Čudo, Srbi ipak idu na Svetsko prvenstvo u fudbalu?!
Engleska i Srbija danas igraju utakmicu kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u fudbalu, a prenos možete da pratite uživo uz portal "Novosti".
13. 11. 2025. u 18:15 >> 19:50
PERSONA NON GRATA: "Tijana, šta će Tompson na tvom koncertu?"
"Pa, nikad se ne zna..."
12. 11. 2025. u 11:04
Komentari (0)