VTA RIM: Olga Danilović poražena od osme teniserke sveta
Srpska teniserka Olga Danilović nije uspela da se plasira u treće kolo WTA turnira u Rimu, pošto je danas u drugom kolu poražena od Kineskinje Ćinven Ženg rezultatom 6:1, 6:4.

Foto: Goran Čvorović
Meč je trajao sat i 30 minuta. Ženg je osma teniserka sveta, dok je Danilović 33. na WTA listi.
U prvih pet gemova drugog seta bilo je pet brejkova. Ženg je povela 3:2, a zatim je sačuvala svoj servis do kraja drugog seta, pa je tako došla do pobede.
Ženg će u trećem kolu turnira u Rimu igrati protiv Poljakinje Magdalene Frenh, koja je bila bolja od Beloruskinje Viktorije Azarenke.
WTA turnir u Rimu igra se za nagradni fond od 6.009.593 evra.
BONUS VIDEO: DA ČUJE CEO SVET: Ovo su srpski olimpijci pevali na brodu tokom otvaranja Olimpijskih igara

ITALIJA NA NOGAMA! Ovo su svi nestrpljivo čekali!
NAKON višemesečnog čekanja konačno je došlo vreme za početak prestižnog italijanskog prvenstva u odbojci, a mi smo vam povodom toga napravili tiket sastavljen od parova prvog kola koji su danas na programu.
20. 10. 2025. u 13:00

SVET OSTAO U ČUDU: Evo šta su uradile ruska i ukrajinska teniserka!
Najnovije vesti koje se tiču Rusije i Ukrajine - dolaze iz sfere sporta, i prilično su neočekivane.
20. 10. 2025. u 15:09

Mosvka rekla "NjET" Americi: "Nema govora, ne pristajemo na to - rat u Ukrajini se neće tako završiti"
"TAJ ODGOVOR je dobro poznat, i doslednost pozicije Ruske Federacije se ne menja."
20. 10. 2025. u 15:40 >> 16:03
Komentari (0)