ALKARAZ SE MUČIO, ALI SLAVIO! Španac savladao petog tenisera sveta i obezbedio polufinale Mastersa u Rimu
Španski teniser Karlos Alkaraz savladao je Britanca Džeka Drejpera u četvrtfinalu Mastersa u Rimu sa 2:0 (6:4, 6:4).

FOTO: Tanjug/AP/Andrew Medichini
Bolje je u meč ušao Drejper, napravio u sedmom gemu brejk, da bih ga zatim odmah izgubio, a zatim i još jedan, što je Karlitosu bilo dovoljno da dođe do prvog seta.
U nastavku je ponovo viđena velika borba. Već u prvom gemu Karlitos je oduzeo servis protivniku, ali u narednom Britanac uzvraća udarac i vraća izgubljeno. Nakon toga obojica su držali svoje servise sve do 4:4 kada Španac ponovo oduzima servis protivniku, a zatim ga i potvrđuje, što je značilo i novi trijumf.
*Do 10.000, bez depozita!
Bonus koji ispunjava 3 želje - zavrti točak sreće, uzmi do 300% bonusa i igraj do 5 dana besplatno!*
BONUS VIDEO: DA ČUJE CEO SVET: Ovo su srpski olimpijci pevali na brodu tokom otvaranja Olimpijskih igara

"NIJE MI TEŠKO PALO ŠTO ME JE ZVEZDA PRODALA": Crveno-beli oborili Milana Đuricu za 42000 dinara! (VIDEO)
"KLADIONIČARSKE PRIČE" Milana Đurice su video-projekat kompanije Novosti namenjen svim ljubiteljima sportskog klađenja koji mogu da uživaju u zanimljivim pričama najpoznatijeg srpskog tipstera i njegovih gostiju.
18. 08. 2025. u 07:45

SVET TENISA GLEDA I NE VERUJE: Evo šta je upravo saopštio Ju-Es open!
Najnovije vesti iz tenisa su - spektakularne.
18. 08. 2025. u 12:13

RAZVOD ANI TEŠKO PAO: Jedna fotografija je dokaz koliko PATI
NEKADAŠNjA teniserka Ana Ivanović, uhvaćena je na plaži u opuštenom izdanju, ali ono što je svima zapalo za oko jeste izbor knjige koju je držala u rukama.
18. 08. 2025. u 07:20
Komentari (0)