KASPER RUD IZBACIO MUNARA IZ RIMA: Zakazao susret sa prvim reketom sveta
Norveški teniser Kasper Rud plasirao se u četvrtfinale Mastersa u Rimu, pošto je u osmini finala pobedio Španca Đaumea Munara rezultatom 2:0 po setovima 6:3, 6:4.
FOTO: Tanjug/AP/Manu Fernandez
Meč je trajao jedan sat i 38 minuta. Rud je sedmi teniser sveta, dok se Munar nalazi na 66. mestu ATP liste.
Ovo je bio sedmi međusobni duel norveškog i španskog tenisera, a šesti trijumf Ruda. Norveški teniser će u četvrtfinalu igrati protiv Italijana Janika Sinera.
Masters u Rimu se igra za nagradni fond od 8.055.385 evra.
BONUS VIDEO: DA ČUJE CEO SVET: Ovo su srpski olimpijci pevali na brodu tokom otvaranja Olimpijskih igara
KAKAV OBRAČUN: Dončić protiv Šeja!
VEČERAŠNjI program NBA lige obeležiće duel Oklahoma Siti tandera i LA lejkersa koji se sastaju u "Pejkom centru" tri sata i 30 minuta nakon ponoći.
12. 11. 2025. u 14:15
SRBIJA OVO NE PAMTI: Evo šta se desilo pred meč sa Engleskom! "Orlovi" gledaju i ne mogu da se čudom načude
Najnovije vesti iz srpskog fudbala su prilično šokantne. I, stižu baš pred utakmicu Engleska - Srbija.
12. 11. 2025. u 18:35
PERSONA NON GRATA: "Tijana, šta će Tompson na tvom koncertu?"
"Pa, nikad se ne zna..."
12. 11. 2025. u 11:04
Komentari (0)