ZVEREV LAKŠE NEGO OČEKIVANO! Nemac sada u četvrtfinalu Rolan Garosa čeka boljeg iz duela Novak Đoković - Kamerun Nori
Nemački teniser Saša Zverev plasirao se u četvrtfinale Rolan Garosa i to nakon što mu je Talon Grikspor u toku drugog seta predao meč zbog povrede.
FOTO: Tanjug/AP/Christophe Ena
Nemac je već na startu meča ostao bez svog servisa, Holanđanin je poveo sa 3:0, međutim od tada igra 35. tenisera sveta se raspala.
Zverev dolazi do 6:4 u prvom setu, a u drugom je poveo sa 3:0, međutim tada je Grikspor odlučio da preda zbog problema sa povredom ramena.
Saša će u narednoj rundi igrati protiv Novaka Đokovića, ukoliko srpski teniser pobedi Kamerona Norija.
Bonus video: Neviđeni detalji sa dočeka srpskih olimpijaca u Beogradu
Preporučujemo
IZIGRAO JE SRBIJU! Dragan Stojković Piksi pred Albaniju otkrio koga više nikada neće zvati u reprezentaciju (VIDEO)
02. 06. 2025. u 10:42 >> 11:56
JUVE NAPADA LIGU ŠAMPIONA: Pobeda protiv tima iz donjeg doma vodi "staru damu" u vrh tabele!
DRUGI deo sezone Juve će otvoriti pred svojim navijačima na "Alijanc stadionu" gde će ugostiti redovnu mušteriju, ekipu Kremonezea (20.45).
12. 01. 2026. u 07:30
SKRIVENA PRETNjA IZ VOJNE BAZE: Tajni grad veličine 100 Moskvi na Grenlandu - duboko ispod ledenog pokrivača
NAUČNICI upozoravaju na ozbiljan ekološki rizik od napuštene američke vojne baze Kamp Senčuri, poznate kao „grad pod ledom“, koju je slučajno ponovo otkrio NASA-in radar 2024. godine duboko ispod ledenog pokrivača Grenlanda.
10. 01. 2026. u 15:43
Komentari (0)