VELIKI USPEH AMRIKANKE: Koko Gof je uradila nešto što se čekalo od 1982. godine
AMERIČKA teniserka Koko Gof plasirala se u polufinale Rolan Garosa i uspela je da uradi nešto što se čekalo od 1982. godine.
FOTO: Tanjug/AP/Christophe Ena
Naime, ona je postala najmlađa teniserka koja je stigla do dva vezana polufinala pariskog grend slema još od Andree Jeger koja je to uradila sa 16 godina i 354 dana.
Gof je uspela sa 21 godinu i 73 dana. Amerikanka pokazuje koliko je kvalitetna i dva koraka je dele od druge grend slem titule.
Ona je u četvrtfinalu pobedila Medison Kiz, a za finale će igrati protiv bolje iz duela Loi Boason (Francuska) - Mira Andrejeva (Rusija).
Bonus video: Novak Đoković - Pet tajni zbog kojih je najbolji na svetu
SAKRAMENTO "LEŽI" NIKOLI JOKIĆU: Najbolji igrač današnjice obožava da igra protiv Kingsa
NOVO dominantno izdanje najboljeg košarkaša današnjice očekujemo na večerašnjem meču Sakramenta i Denvera koji se sastaju u "Golden 1 centru" četiri sata posle ponoći.
11. 12. 2025. u 13:30
AUSTRIJA JE ZAPANjENA: Evo šta su "delije" upravo uradile u Gracu (FOTO/VIDEO)
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč "delije" su iznenadile lokalnu javnost.
11. 12. 2025. u 17:18 >> 17:40
KRAH - IBRAHIMOVIĆ OSTAJE BEZ NOVCA: Uložio milione u novi biznis - sve propalo
ZLATAN Ibrahimović je započeo biznis koji ne ide onako kako je planirano.
11. 12. 2025. u 11:24
Komentari (0)