VIMBLDON DONEO BITNU ODLUKU: Dvostrukoj osvajačici titule posebna pozivnica

Александар Илић
Aleksandar Ilić

18. 06. 2025. u 15:18

Češka teniserka Petra Kvitova dobila je specijalnu pozivnicu za učešće na Vimbldonu, saopštili su danas organizatori takmičenja.

ВИМБЛДОН ДОНЕО БИТНУ ОДЛУКУ: Двострукој освајачици титуле посебна позивница

FOTO: Tanjug/AP

Kvitova se trenutno nalazi na 572. mestu WTA liste, a dva puta je osvojila Vimbldon, 2011. i 2014. godine.

Sve ostale specijalne pozivnice za učešće u glavnom žrebu Vimbldona u ženskoj konkurenciji dobile su Britanke i to Džodi Buraž, Harijet Dart, Frančeska Džons, Hana Klugman, Mika Stojsavljević, Heder Votson i Minge Ksu.

REGISTRUJ SE I PREUZMI 5.000 DINARA ZA TIKETE

Organizatori Vimbldona su specijalne pozivnice u muškoj konkurenciji dodelili britanskim teniserima. Pozivnice su dobili Džej Klark, Oliver Kroford, Danijel Evans, Džordž Lofhagen, Johanes Mondej, Džek Pinington Džons i Henri Širl. Dobitnik osme pozivnice biće naknadno saopšten.

Vimbldon će biti odigran od 30. juna do 13. jula.

REGISTRUJ SE I PREUZMI 5.000 DINARA ZA TIKETE

BONUS VIDEO: Aleks Koreča za Novosti o "velikoj trojci": Ono što su uradili ravno je čudu 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
IZRAEL U ŠOKU! Ovome se nije nadao...

IZRAEL U ŠOKU! Ovome se nije nadao...

Najnovije vesti vezane za rat u kome se Izrael i Iran međusobno napadaju dalekometnom municijom potresle su i svet sporta, a Izraelci bi, po jednom pitanju, mogli da budu kažnjeni kao što je Rusija, čim je otpočela svoj rat u Ukrajini, ili kako to ona zove, "Specijalnu vojnu operaciju".

18. 06. 2025. u 18:07

Komentari (0)

MUP SE VANREDNO OBRATIO GRAĐANIMA: Hitan apel zbog opasne pretnje