SRPKINJA U FINALU TOKIJA: Aleksandra Krunić će se boriti za trofej

SRPSKA teniserka Aleksandra Krunić boriće se za trofej na turniru u Tokiju, pošto je u paru sa Anom Danilinom u konkurenciji dublova pobedila Šuko Aojamu i Kristinu Buksu sa 6:2, 6:3.

СРПКИЊА У ФИНАЛУ ТОКИЈА: Александра Крунић ће се борити за трофеј

Foto: Goran Čvorović

Prvi set protekao je u totalnoj dominaciji Srpkinje i Kazahstanke. Oduzele su protivnicama tri gema zaredom i na taj način došle na korak do trijumfa.

U drugom setu se vodila velika borba sve do sedmog gema kad su Krunić i Danilina napravile brejk, nakon toga su to uradile još jednom i slavile posle 70 minuta.

One će u finalu igrati protiv Mađarice Timee Baboš i Brazilke Luise Stefani.

BONUS VIDEO: Šampioni u fokusu: Anđela Vuković | Radoznalost je njena supermoć

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

ŠIPTARI PONIŽAVAJU SRBE NA VIDOVDAN: Upustvo terorista našem narodu kako da se ponaša u svojoj zemlji (FOTO)