"SVI SRBI VOLE GRČKU, DUBOKA VEZA JE IZMEĐU NAS!" Novak Đoković nakon plasmana u osminu finala turnira u Atini
Srpski teniser Novak Đoković rekao je posle plasmana u četvrtfinale ATP turnira u Atini rekao je da se oseća fenomenalno u Grčkoj i da između naša dva naroda postoje duboke veze.
FOTO: Tanjug/AP
Đoković je pobedio Čileanca Alehandra Tabila rezultatom 2:0 u prvom meču koji je odigrao u gradu u kom odnedavno živi sa porodicom.
"Ovde se osećam kao kod kuće. Pre nekoliko meseci, kad sam došao ovde sa porodicom, bili smo uzbuđeni. Svi Srbi vole Grčku, to je sigurno. Istorijski, religiozno, kulturološki, postoji ta duboka veza između nas", rekao je Đoković na terenu posle meča.
Upitan je Đoković za šanse da osvoji turnir u Atini.
"Sačekajmo, tek sam počeo da igram ovde. Idemo, jedan po jedan meč. Zaista sam oduševljen time što sam prošao večeras, igrali smo dva puta i do sad me je pobeđivao. Bio sam zbog svega toga pod pritiskom, ali sam pokušavao da prikupim svu energiju sa tribina", zaključio je Đoković.
TRIPL-DABL MAŠINA: Jokićevoj dominaciji nema kraja, Nagetsi izgledaju sjajno pred početak plej-ofa!
NA krilima sjajnog Srbina Nagetsi su ostvarili devet vezanih trijumfa, a verovatno će i deseti jer večeras u "Bol arenu" dolazi slabašni Memfis.
08. 04. 2026. u 14:00
AMERI U NEVERICI: Navijači Lejkersa traže da bivša verenica Luke Dončića dobije statuu ispred dvorane!
Luka Dončić je ovog proleća zaigrao košarku na nivou koju je teško zaustaviti. I, navijači Los Anđeles Lejkersa "znaju" kome treba da se zahvale na tome.
09. 04. 2026. u 13:11
TAJNI DOGOVORI IZ 80ih: Kako su SAD naoružavale Teheran, Regana umalo koštalo fotelje, umešan državni vrh - afera Iran-Kontra (FOTO)
OLIVER Nort je američki politički komentator i penzionisani pukovnik Korpusa američkih marinaca koji svakom svojom pojavom podseti na kontroverze koje se vežu za njegovo ime.
09. 04. 2026. u 12:33
Komentari (0)