NEMAC BACIO RUKAVICU ALKARAZU! Zverev prvi polufinalista Australijan opena
Nemački teniser Aleksandar Zverev plasirao se u polufinale Australijan opena, pošto je danas u Melburnu u četvrtfinalu pobedio Amerikanca Lernera Tijena 6:3, 6:7 (5:7), 6:1, 7:6 (7:3).
FOTO: Tanjug/AP/Ng Han Guan
Meč je trajao tri sata i 11 minuta. Zverev je treći teniser sveta, dok se Tijen nalazi na 29. mestu ATP liste.
Ovo je bio treći međusobni duel nemačkog i američkog tenisera, a drugi trijumf Zvereva, koji će u polufinalu prvog grend slem turnira u sezoni igrati protiv pobednika meča između Španca Karlosa Alkaraza i Australijanca Aleksa De Minora.
Preostala dva četvrtfinala Australijan opena biće odigrana sutra, a sastaće se Novak Đoković (Srbija) - Lorenco Muzeti (Italija) i Janik Siner (Italija) - Ben Šelton (SAD).
Preporučujemo
FEDERER JE NAJVEĆI, ĐOKOVIĆ NAJBOLjI!" Bivši šampion Vimbldona o G.O.A.T trci
16. 02. 2026. u 14:42
METALAC KRENUO POBEDOM: Startovao drugi deo sezone rukometne Super B lige
16. 02. 2026. u 13:56
MARIJA NAJBOLjA U DIZANjU TEGOVA: Sa Svetskog kupa u Kairu donela zlato (FOTO)
16. 02. 2026. u 13:38
REAL NEĆE PROPUSTITI OVU PRILIKU: Madriđani večeras mogu do prvog mesta na tabeli!
LIDER čeka ponedeljak da odigra svoj meč, ali Madriđani imaju šansu da već u večeras preuzmu vrh. Na "Bernabeu" stiže zahuktala ekipa Sosijedada (21.00), neporažena na poslednjih 11 mečeva u svim takmičenjima.
14. 02. 2026. u 08:00
NIKOLA JOKIĆ ISPREPADAO BARAKA OBAMU! Dibidus neočekivana scena na NBA Ol-star utakmici! (VIDEO)
"NBA All Star". Čuvene tri reči koje su, nažalost, poslednjih godina značile sve samo ne istinsko košarkaško uživanje, ponovo su privukle ogromnu pažnju. A Nikola Jokić je bio sastavni deo tog obnovljenog spektakla.
15. 02. 2026. u 23:52
Danju spasavao živote u bolnici, noću se pretvarao u MONSTRUMA: Jeziva istina otkrivena godinama kasnije
POLICIJA veruje da je Kris Revak, koji je izvršio samoubistvo nakon što je optužen za ubistvo, možda bio serijski ubica. Njegov život i dela krili su mračnu stranu koja je šokirala istražitelje.
15. 02. 2026. u 09:19
Komentari (0)