POSLE SASTANKA TENISERA SA ČELNICIMA ATP: Novak igra Ju Es open pod jednim uslovom

15. 07. 2020. u 12:34

NOVAK Đoković će nastupiti na Ju Es openu, ali samo ako se reši problem sa karantinom koji je obavezan u Evropi po dolasku iz Amerike.

ПОСЛЕ САСТАНКА ТЕНИСЕРА СА ЧЕЛНИЦИМА АТП: Новак игра Ју Ес опен под једним условом

foto: EPA

"Marka" je danas prenela vest da se o ovoj temi najviše razgovaralo tokom sastanka igrača i čelnika ATP preko "Zum" aplikacije.

- Prvi reket planete planira da igra u Njujorku, ako ATP reši taj problem do kraja jula - piše španski list.

Čelni ljudi ATP izrazili su uverenje da će igračima biti dovoljno da za povratak u Evropu imaju negativan test na korona virus, koji je urađen neposredno pred odlazak iz Njujorka, ali još se čeka konačna odluka po tom pitanju.

Ukoliko na snazi ostane obavezan karantin od dve nedelje po dolasku iz SAD, onda će biti nemoguće da se nastupi i na američkom slemu, koji traje od 31. avgusta do 13. septembra, a odmah potom i na turniru u Madridu, od 14. septembra.

Novak je za sada potvrdio samo nastupe na šljaci, ali sigurno će učiniti sve da ode i u SAD, jer se neće tako lako odreći prilike za grend slem titulu.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
SRBIJA POSLE SKANDALA I DRAME ISPALA SA EVROBASKETA! Senzacija, Finska izbacila orlove sa Evropskog prvenstva!

SRBIJA POSLE SKANDALA I DRAME ISPALA SA EVROBASKETA! Senzacija, Finska izbacila "orlove" sa Evropskog prvenstva!

Košarkaška reprezentacija Srbije je eliminisana sa Evropskog prvenstva, a plasman među osam najboljih ekipa Evrobasketa 2025 onemogućio je poraz od Finske. Konačan rezultat, 86:92, epilog je burnih dešavanja, na momente i skandaloznih. Ipak, nema se šta zameriti samim pobednicima - oni su muški, borbenijom i, pre svega, koncentrisanijom igrom, uz neverovatan broj ofanivnih skokova protiv više ekipe - izbacili glavnog favorita za zlato. Istina, problemi s kojima su se naši suočili (povrede kapitena Bogdanovića, pa Tristana Vukčevića, koji nije igrao ovoga puta, a usred meča i peh Dobrića, te nastup rovitog Avramovića) nisu bili mali, ali malo ko je očekivao da će ekipa iz zemlje košarke - ispasti sa Evrobasketa već u osmini finala, i to od suparnika koji se nikako ne svrstava u košarkaške supersile. To se i dogodilo.

06. 09. 2025. u 22:50 >> 22:50

Komentari (2)

Srce solidarnosti i moć pokreta za bolji svet: Svetski dan dobročinstva