ŠAMPIONAT ISTOČNE EVROPE: Krajinović preko Ćorića do pobede u finalu
FILIP Krajinović pobednik je Šampionata Istočne Evrope, koji je večeras završen u Beogradu.
Foto: M. Vukadinović
Naš teniser je u odlučujućem meču savladao Bornu Ćorića (Hrvatska), koji je u finalu zamenio Damira Džumhura iz BiH, sa 7:6 (9:7), 7:5.
U izjednačenom meču Krajinović je u odlučujućim trenucima bio smireniji i sigurniji. U prvom setu Hrvat je vodio sa 3:1 i 3:0 u taj-brejku, ali je Filip uspeo da preokrene za 1:0. U drugom setu Ćorić je poveo sa 4:2, da bi Somborac podigao nivo igre i realizacijom druge meč lopte slavio sa 7:5.
Preporučujemo
DA LI SE FUDBALSKA BAJKA NASTAVLjA? Bodeu će biti veoma teško da odbrani dva gola prednost na "Đuzepe Meaci"
POSLE poraza od 3:1 u Norveškoj, Inter mora da krene u potpuni juriš kada u revanšu plej-ofa Lige šampiona dočekao Bode glimt pred punim tribinama čuvene "Đuzepe Meace" (21.00).
24. 02. 2026. u 07:00
CEO SVET SE SMEJE HRVATIMA: Zbog ovoga je odložena fudbalska utakmica! (FOTO)
Najnovije vesti iz Hrvatske su takve da se ceo svet smeje.
24. 02. 2026. u 19:55
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (0)