KADA JE TEŠKO NOVAK: Srbin se (ponovo) upisao u istoriju svetskog tenisa, novi trofej u Rimu!
21. 09. 2020. u 16:31 >> 19:11
SRBIN je savladao Argentinca Dijega Švarcmana u finalu Mastersa u Rimu sa 2:0 (7:5, 6:3). .
Povezane vesti
KAKVE REČI ĐOKOVIĆA PRED FINALE: Još uvek imam glad za titulama, nadam se da ću staviti ruke na trofej
NOVAK Đoković se pobedom nad Kasperom Rudom sa 7:5, 6:3 plasirao u finale Mastersa u Rimu. Naš as nije krio zadovoljstvo zbog trijumfa.
20. 09. 2020. u 19:01
NADAL - NISAM BIO NA SVOM NIVOU: Uslovi za igru nisu bili dobri
MALO ko je očekivao da Rafael Nadal ispadne u četvrtfinalu turnira u Rimu koji se igra na Šljaci, njegovoj omiljenoj podlozi.
20. 09. 2020. u 11:16
ATOMSKI TENIS: Đoković slavio protiv sudije i sjajnog Norvežanina!
VIDELI SMO veoma tvrdu tenisku predstavu predstavi Novak Đoković se sastao po prvi put sa Kasperom Rudom. Srbin je slavio sa 2:0 (7:5, 6:3).
20. 09. 2020. u 14:05 >> 14:52
ODRŽAN TENISKI KAMP: Tenis u Priboj stigao tri godine posle Vimbldona
ZAHVALjUJUĆI velikom šampionu, svetskom broju jedan - Novaku Đokoviću, Srbija je godinama zemlja tenisa.
19. 09. 2020. u 17:34
Najnovije iz rubrike
BRUKA U NEMAČKOJ! Švajnštajger optužen za asizam
Bastijan Švajnštajger proslavljeni reprezentativac Nemačke, našao se u centru skandala nakon što je optužen da je izneo rasističke komentare uoči utakmice protiv Obale Slonovače (2:1) na Svetskom prvenstvu, koju su Nemci dobili posle preokreta.
24. 06. 2026. u 17:58
HAOS! Gasi se Dinamo?! Klub se oglasio saopštenjem
Dinamo Jug iz Vranja, koji je prošle sezone igrao u Prvoj ligi Srbije i koji je trebalo da i u predstojećoj nastupa u drugom rangu srpskog fudbala, izneo je saopštenje čitave uprave koja je odlučila da ode, a klub se nalazi pred gašenjem.
24. 06. 2026. u 17:24
VRAĆA SE DUŠKO IVANOVIĆ: Preuzima posao bivšeg trenera Zvezde
ISKUSNI crnogorski trenerr Duško Ivanović će nakon rastanka sa Virtusom uskoro ponovo sesti na klupu.
24. 06. 2026. u 17:13
"SAMURAJI" BAŠ JAKI: Odbojkaši na startu turnira Lige nacija u Oreleanu izgubili od Japana - 1:3
NIŠTA od podviga. Odbojkaši su četvrti put zaredom u Ligi nacija izgubili od Japana - 1:3 (17:25, 15:25, 25:22, 16:25). "Orlovi" sutra odmaraju na turniru u francuskom Orelanu, a u šetak(20.30) igraju sa uvek neugodnom Kubom.
24. 06. 2026. u 16:08
SVET GLEDA U NEVERICI: Evo šta je Ibrahimović rekao o Ronaldu, pomenuo i Mesija
Nakon što je Kristijano Ronaldo dva puta pogodio u mrežu Uzbekistana, Zlatan Ibrahimović koji zajedno sa Tjerijem Anrijem radi kao analitičar za Fox TV imao je šta da kaže.
24. 06. 2026. u 16:03
Miki Zg
21.09.2020. 19:14
Nole je jedinstven i neponovljiv u svijetu tenisa i kada gubi 0 ;3 a protivnik servira .Čestitka DŽOKERU !
Max
21.09.2020. 19:18
Svaka čast majstore! Imaš super masku Nole Srbine...idemooooo
Đorđe
21.09.2020. 19:22
Svaka čast divni plemeniti dečko..!!
MiR
21.09.2020. 19:46
Cestitam! Mnogo pobeda i trofeja ii nadalje!
Jeretik
21.09.2020. 19:47
IDEMO!!! ??
Miro Markovic
21.09.2020. 19:49
Ноле, Тебе Срби воле и кад губиш и кад побеђујеш. То је Твој живот, Твоји успеси и слава. Нама само остаје да се радујемо Твојим успесима и погрешно мислимо да су они и наши. А нису и нискада неће н бити. То је све Твоје, али ми Ти поклањамо нашу љубав и поштовање, јер смо сви племенити Срби. Нас цео свет мрзи, јер смо најстарија нација у Европи и дали смо свету више него било која друга, као што си писменост, календар и елктрична струја, да поменем само неке. Дали смо и свету и Тебе. Буди срећан баш као што смо сви ми са Тобом.
Milan
21.09.2020. 20:04
Ocekivano. Ako je netko najbolji na svijetu, pobjeda bez obzira protivu koga igra, normalna je stvar. Jednom zauvijek, neka je svima jasno da je svaka Novakova pobjeda u stvarnosti trostruki podvig. Prvo, treba da pobjedi protivnika a cesto puta i publiku i sudiju.
sima
21.09.2020. 20:13
Čestitke Novaku,bili smo uz njega i radosni i nervozni. Ja mislim da je Maradona najgore prošao? Sigurno je već kontaktirao doktore na Kubi,i naručio novu terapiju na psihijatriji. Žao mi ga je,al preteriva sa nerealnim uzjavama?te Švarcman,te Federer te Nadal?a Novaka nigde. A naš Nole mu lepo pošalje čestitku preko Švarcmana za uspešno lečenje.