ĐOKOVIĆU JE PSIHA “NAPUKLA”: Beker baš časti Novaka, a Cicipasa naziva “divljim igračem”

Марко Паунић
Marko Paunić

09. 10. 2020. u 16:51

BIVŠI teniser, a sada analitičar Eurosporta Boris Beker govorio je o predstojećem polufinalu između Novaka Đokovića i Stefanosa Cicipasa.

ЂОКОВИЋУ ЈЕ ПСИХА “НАПУКЛА”: Бекер баш части Новака, а Циципаса назива “дивљим играчем”

Foto AP

- Mladi Grk fascinira svojim raznolikim ’arsenalom’. Jedan je od najboljih mladih, "divljih" igrača. Ne samo da igram na vrhunskom nivou na šljaci, već se poslednjih meseci neverovatno popravio. Ali on igra protiv drugog favorita turnira, po meni, Novaka Đokovića. To bi mogao da bude triler meč. Ne bih se iznenadio ako ode u pet setova", rekao je Beker.

Nemac misli da će meč otići u pet setova.

- Fascinantno je kako se takmičio ove godine. Pobedio je sve mečeve, ne računajući diskvalifikaciju u Njujorku. Pitanje je koliko se oporavio od četvrtfinala protiv Karenja Buste. Bole ga rame, leđa, lakat. Mislim da mu je psiha napukla. Ipak, verujem da svoje iskustvo može iskoristiti u Grend slem polufinalu", dodao je on.

Zapratite Novosti sport na Fejsbuku

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PUTIN SAČEKAO ČOVEKA KOG JE POSLAO U BEOGRAD: Evo šta su pričali

PUTIN SAČEKAO ČOVEKA KOG JE POSLAO U BEOGRAD: Evo šta su pričali

Rusija je, otkako je počeo rat u Ukrajini, na meti brojnih sankcija, pa i sportskih, usled čega ruske reprezentacije ne mogu da igraju međunarodne takmičarske utakmice. Srbija je jedna od retkih koja je izašla u susret Rusima, a to je bio izvrstan povod da u Beograd dođe i ruski ministar sporta, Mihail Degtjarov. Sada, kada se vratio u Rusku Federaciju, održao je sastanak sa ruskim predsednikom, Vladimirom Putinom.

09. 06. 2025. u 19:51

Komentari (3)

PUTIN SAČEKAO ČOVEKA KOG JE POSLAO U BEOGRAD: Evo šta su pričali