KIRJOS JEDVA DOČEKAO: Evo kako je proslavio poraz Novaka Đokovića

Александар Илић
Aleksandar Ilić

31. 10. 2020. u 12:12

AUSTRALIJSKI teniser i večiti kritičar Novaka Đokovića, Nik Kirjos čestitao je Lorencu Sonegu na najvećoj pobedi u karijeri.

КИРЈОС ЈЕДВА ДОЧЕКАО: Ево како је прославио пораз Новака Ђоковића

Foto: AP

Srpski teniser Novak Đoković nije uspeo da se plasira u polufinale turnira u Beču, pošto je izgubio od 42. igrača sveta, Italijana Lorenca Sonega, inače "laki luzera", posle 70 minuta igre.

Italijan je na zvaničnom Instagram nalogu napisao kako mu je to najveći trijumf ikada, na šta mu je Kirjos odgovorio.

"To je bilo genijalno", napisao je Nik misleći na pobedu protiv Đokovića.

Pratite "Novosti sport" na Fejsbuku 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
RIJERA POD PRITISKOM: Poraz od Dortmunda mogao bi značiti kraj za španskog stručnjaka

RIJERA POD PRITISKOM: Poraz od Dortmunda mogao bi značiti kraj za španskog stručnjaka

U poslednjem ovosezonskom bundesligaškom meču pred svojim navijačima, Borusija Dortmund će od 20.30 na "Vestfalenu" ugostiti Ajntraht. Tim Nika Kovača ima pet bodova više od Lajpciga na dva kola do kraja i večeras bi mogao zaključati drugo mesto na tabeli, dok Frankfurt još uvek vodi žestoku borbu za mesto koje vodi u Evropu i pozitivan rezultat mu je preko potreban.

08. 05. 2026. u 06:59

Komentari (3)

Četvrt veka sigurnosti: Kako investiciono zlato postaje ključ finansijske stabilnosti u Srbiji