ČEKA SE NOVAKOVA ODLUKA: Evo šta kažu u PR timu tenisera o odlasku na sahranu
MITROPOLIT Amfilohije Radović biće sahranjen sutra u Podgorici.
Foto: EPA-EFE/YOAN VALAT
On će, po sopstevnoj želji, biti sahranjen u kripti Sabornog rama u Podgorici u grobu koji je pripremljen za njegovog života.
Najbolji svetski teniser Novak Đoković emotivnom porukom oprostio se od Amfilohija, a u porazu od Lorenca Sanega Novak nije ličio na sebe. Nakon meča govorio je o tome koliko mu je teško pala smrt Mitropolita.
Za sada zvaničnih informacija o tome hoće li Novak Đoković prisustvovati sahrani nema. Kako nam je rečeno iz PR tima tenisera još uvek se čeka njegova odluka, te da ukoliko dođe do odlaska da će to biti po ličnoj želji Đokovića.
Podsetimo, Novak je u više navrata isticao koliki je vernik i poštovalac Amfilohija Radovića. Teniser je imao priliku da lično upozna Mitropolita, za koga kaže da je na njega ostavio snažan utisak.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
RONALDO NA UDARU KRITIKA: Portugal mora da se iskupi protiv debitanta na Mundijalu i ostvari preko potrebnu pobedu
Posle neočekivanog remija protiv DR Konga na startu Svetskog prvenstva, Portugal će u drugom kolu grupe "K" protiv Uzbekistana na "NRG stadionu" u Hjustonu tražiti prvu pobedu koja bi značila veliki korak ka nokaut fazi.
23. 06. 2026. u 06:30
"BOŽIJA RUKA" I "GOL VEKA" 40 GODINA KASNIJE: Dan kada je Dijego Armando Maradona postao "božanstvo" (VIDEO)
Dan kada se fudbal promenio. Postoje golovi koji donose trofeje, menjaju karijere, ali je samo jedan promenio istoriju ove igre.
22. 06. 2026. u 12:45 >> 12:45
POREKLO EDINA DžEKA: Rođen u Sarajevu, ali koreni Dijamanta su sa druge strane BiH
U JEDNOM intervjuu za britanske medije opisao je taj period kao vreme preživljavanja, ističući da rat tera decu da mnogo ranije odrastu i suoče se sa životnim lekcijama za koje nisu spremna.
19. 06. 2026. u 07:02
Komentari (0)