POZNATO SVIH OSAM UČESNIKA TURNIRA U LONDONU: Argentinac kompletirao Završni masters
POZNATI su svi učesnici Završnog teniskog mastersa u Londonu.
Foto: EPA-EFE/Clive Brunskill / POOL
Čekalo se ko će biti poslednji učesnik. Poslednji igrač koji će nastupati u "O2" areni je Argentinac Dijego Švarcman.
Jasno je postalo da će on biti osmi učesnik onog trenutka kada je Rafael Nadal pobedio Pabla Karenja Bustu na Mastersu u Parizu. Špancu (15. na ATP listi) je bilo potrebno da osvoji turnir u prestonici Francuske.
Pre Švarcmana plasman su obezbedili: Novak Đoković, Rafael Nadal, Dominik Tim, Stefanos Cicipas, Danil Medvedev, Aleksander Zverev i Andrej Rubljov.
Završni masters će se igrati po grupama (dve po četiri igrača), počinje 14. novembra i neće biti prisutna publika na tribinama.
Đoković je prošle sezone učešće završio u grupi, dok će titulu braniti Stefanos Cicipas.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo
VEST KOJA JE ZATEKLA ŠPANIJU: Nadalu mesto u Upravnom odboru Barselone?
06. 11. 2020. u 20:27 >> 20:28
SVI SU ČEKALI DA SE ON OGLASI: Ana Ivanović dobila posebnu čestitku na današnji dan!
06. 11. 2020. u 19:08
Spektakl u Minhenu: Bajern ima prednost, ali Real nikad ne sme da se otpiše!
Bajern Minhen i Real Madrid odmeriće snage u revanšu četvrtfinala Lige šampiona (21.00), a Bavarci na "Alijanc areni" brane minimalnu prednost iz prvog meča koji je bio jedna od najboljih utakmica ovogodišnjeg izdanja najjačeg klupskog takmičenja.
15. 04. 2026. u 07:15
Drama! Srbija ceo dan strepela da li Crvena zvezda bojkotuje večiti derbi - evo šta se u subotu uveče desilo!
Raspored je bio takav - večiti derbi za kraj ligaškog dela regionalnog šampionata u košarci, ali... To što je raspored govorio "Partizan dočekuje Crvenu zvezdu u nedelju uveče" nije se svidelo Zvezdi. Uopšte.
18. 04. 2026. u 20:05
Tragač iz "potere" se srušio na pod usred emisije: Nastao muk u studiju, vidite reakciju Memedovića (VIDEO)
VODITELj je postavio takmičaru pitanje nakon kojeg je u studiju usledila neočekivano zabavna i zanimljiva situacija.
14. 04. 2026. u 08:09
Komentari (1)