ZIMONJIĆ IZNENAĐEN SMENOM: Imao sam želju da nastavim sa radom, igrači su sa tim bili upoznati

NENAD Zimonjić nije više selektor teniske reprezentacije Srbije. On je istakao da je iznenađen tom odlukom.

ЗИМОЊИЋ ИЗНЕНАЂЕН СМЕНОМ: Имао сам жељу да наставим са радом, играчи су са тим били упознати

FOTO: N. Paraušić

- Veoma sam iznenađen odlukom igrača da me smene sa mesta selektora Dejvis kup tima Srbije -  izjavio je dosadašnji selektor Nenad Zimonjić.

Njega je na tom mestu nasledio Viktor Troicki.

- Imao sam želju da nastavim sa radom na toj poziciji, sa čime su igrači bili upoznati, kao i sa rokovima za prijavu novih kandidata na javni konkurs", napisao je Zimonjić na Tviteru.

On je u opširnoj objavi do detalja napisao kako je došlo do toga da prvo bude jedini kandidat, a zatim ga je Troicki pozvao i rekao mu da su igrači na sastanku u Parizu izabrali njega.

Uprkos svemu, Zimonjić je poželeo sve najbolje dojučerašnjim saigračima u predstojećim izazovima.

Zapratite Novosti sport na Fejsbuku

(Tanjug)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (1)

USPEŠNA SARADNJA KSV I FONDACIJE MERIDIAN: Finansijska injekcija za klubove sa područja Pokrajine