"SVI SU PROTIV ĐOKOVIĆA, ZATO ŽELIM DA POBEDI": Jaka poruka australijanske teniserke upućena Novaku
NAJBOLjI teniser sveta Novak Đoković igra polufinale Australijan opena protiv Rusa Aslana Karaceva.
FOTO: AP/Tanjug
Kao što je poznato Nole je tokom meča sa Tejlorom Fricom doživeo povredu stomačnog mišića. Delovalo je ozbiljno. Ipak, Đoković je uspeo da se koliko-toliko oporavi i nastavi takmičenje.
Ali, prvi igrač sveta se našao na udaru javnosti. Mnogi su smatrali da nije povređen.
Ališa Molik, australijanska teniserka koja je osvojila zlatnu medalju za svoju zemlju na Olimpijskim igrama u Pekingu 2008. godine, veruje da mnogi kritičari iz Melburna nisu bili fer prema Đokoviću.
- Želim da Novak Đoković pobedi na turniru, jer mislim da su mnogi protiv njega - navijači, publika, pa bi i to moglo ići u njegovu korist - rekla je Molik za za "Široki svet sporta" i dodao:
- Bilo je mnogo prilika kada je izašao na "Rod Lejver Arenu", a navijači su bili naklonjeni drugom igraču, bez obzira ko je to bio. Mislim da ne oseća pritisak jer je toliko puta pobedio da ako izgubi jedan meč, nema veze, zar ne? Ali u isto vreme, gotovo da ne zna kako da izgubi na "Melburn Parku" - zaključila je Molik.
Podsetimo, ukoliko Đoković pobedi senzacionalnog Rusa u devetom finalu Melburna će igrati protiv boljeg iz duela Danil Medvedev - Stefanos Cicipas.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
(Blic)
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTO
EPILOG VELIKE DRAME? Totenhem bi večeras na "Stamford bridžu" mogao da obezbedi opstanak u Premijer ligi
STRESNA sezona"pevaca" trebala bi imati "srećan" kraj, a opstanak bi mogli da obezbede protiv jednog od najvećih rivala, Čelsija, koji će ih ugostiti od 21.15 na "Stamford bridžu".
19. 05. 2026. u 07:30
ZAPAD GLEDA I NE VERUJE: Ovo su se upravo dogovorili Vladimir Putin i Si Đinping posle otvorene pretnje napada na teritoriju Rusije
Najnovije vesti kojima su zajednički imenitelji Rusija i Kina desile su se zahvaljujući sastanku predsednika te dve države. A upravo u Kini, u Pekingu, danas su o mnogim temama razgovarali Si Đinping i Vladimir Putin.
20. 05. 2026. u 18:14
POREKLO VOJINA ĆETKOVIĆA Rođen u Kruševcu, a koreni mu nisu iz Srbije: "Nikada se nisam odricao dedova i pradedova - ponosan sam"
"JESAM, ponosan sam na svoje poreklo."
20. 05. 2026. u 16:57
Komentari (0)