ZVEREV SAMOKRITIČAN: Australijan open je za mene bio razočaravajuć
NEMAČKI teniser Aleksandar Zverev učešće na ovogodišnjem Australijan openu završio je u četvrtfinalu porazom od Novaka Đokovića. Uprkos tome nije bio zadovoljan nastuom na ovom turniru.

Foto: AP
Ipak, uprkos tome što je dobro igrao u Melburnu, momak iz Hamburga nije bio zadovoljan svojom igrom na prvom grend slemu.
Zverev je bio samokritičan u oceni nastupa na Australijan opena, iako se ne može smatrati lošim ako izgubite od najboljeg na svetu i devetostrukog šampiona ovog turnira.
- Mislim da sam pokazao dobar nivo tenisa, ali na neki način je turnir bio razočaravajuć za mene. U ovom trenutku moje karijere, više nije dovoljno da samo učestvujem na velikim turnirima i u velikim mečevima. Želim i da ih osvojim. Nažalost, ovoga puta se to nije dogodilo. Ovog januara pokazao sam da mogu da igram sa najboljima. Gledam na pozitivne stvari sa Australijan opena, ali generalno je bilo razočaravajuće što sam ispao u četvrtfinalu, uprkos tome što sam igrao protiv prvog tenisera sveta - rekao je Zverev.
Podsetimo, Nemac je trenutno sedmi na ATP listi.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo

NADALU NIJE JASNO KAKO JE MEDVEDEV IZGUBIO: Frustracije, loše sposobnosti, pritisak?
24. 02. 2021. u 11:18

PARTIZAN JE U MADRIDU: Crno-beli imaju kvalitet da se nadmeću na gostovanjima
REAL Madrid će u četvrtom kolu Evrolige ugostiti Partizan.
15. 10. 2025. u 07:55 >> 07:57

VANREDNO SAOPŠTENjE FUDBALSKOG SAVEZA SRBIJE! Evo šta je bilo sa Draganom Stojkovićem Piksijem
Nakon poraza od Albanije i po povratku reprezentacije iz Andore u Beograd, Izvršni odbor Fudbalskog saveza Srbije na današnjoj sednici u Staroj Pazovi, doneo je odluku o sporazumnom raskidu ugovora sa selektorom A reprezentacije Draganom Stojkovićem, bez ikakvih daljih obaveza FSS prema njemu.
17. 10. 2025. u 16:16

UŠAO U RAKU POSLE SPUŠTANjA KOVČEGA: Sin se oprostio od Halida Bešlića (FOTO)
OPROŠTAJ u Sarajevu od legende narodne muzike, pevača Halida Bešlića.
13. 10. 2025. u 15:50
Komentari (0)