VTA LION: Najlepši dubl u finalu turnira
JOŠ jedna drama Olge Danilović i Eženi Bušar, ali i nova pobeda i plasman u finale dubl konkurencije VTA turnira u Lionu.

FOTO: AP/Tanjug
Srpkinja i Kanađanka su posle tri seta i velike borbe savladale Aleksandru Panovu i Rozali van der Hoek - 2:1 (6:2, 4:6, 12:10) i izborile meč za titulu.
Tamo će čekati bolje iz duela Beloruskinja Vere Lapko i Aleksandre Sasnovič i japansko-češkog para Makoto Ninomije i Renate Voracove.
Preporučujemo

LIGA EVROPE JE NjEGOVO TAKMIČENjE: Ovo je prilika za Vilu da izađe iz krize, a za Emerija da zacementira mesto među ikonama kluba
ENGLESKA Aston Vila započinje novu evropsku avanturu, ovaj put u Ligi Evrope, takmičenju u kome je njihov trener Unaj Emeri ispisao istoriju.
25. 09. 2025. u 07:30

TENISKI ZEMLjOTRES: Svi najbolji na svetu, ali ne i Novak Đoković, postavili tri zahteva grend slem turnirima!
Najnovije vesti iz tenisa su prilično burne
24. 09. 2025. u 17:00

ŠOKANTNI DETALjI UBISTVA HRVATSKOG POLITIČARA Zakucali se u njega kolima, pa ga izrešetali - smrt nasred puta i trojica uhapšenih (VIDEO)
"USLEDILA je brza intervencija policije tokom koje je pronađen 33-godišnjak, nakon čega su uhvaćene još dve osobe."
24. 09. 2025. u 13:56
Komentari (0)