POSEBNA PORUKA ZA NAVIJAČE: Ovako je Novak zahvalio svima u Srbiji na podršci
SRPSKI teniser Novak Đoković zahvalio je danas navijačima na podršci koju mu pružaju i naveo da su oni bili deo velikih uspeha koje je dostigao u dosadašnjem delu karijere.

FOTO: AP
Đoković je ispisao danas novu stranicu teniske istorije pošto je započeo 311. nedelju na prvom mestu ATP liste, čime je oborio rekord Švajcarca Rodžera Federera po broju sedmica u vrhu svetskog tenisa.
- Na ovaj poseban dan želeo bih da zahvalim svima koji su me podržavali tokom moje profesionalne karijere i nastavljate da me podržavate. Ovu pobedu i ovaj uspeh delim sa vama jer ste bili veliki deo toga. Nadam se da ću uskoro da vas vidim na teniskim terenima, a do tada nastavljamo sa treninzima i dostizanjem novih visina u teniskom svetu - naveo je Đoković u izjavi na društvenim mrežama.
U čast Đokovićevog uspeha večeras će na fasadi zgrade Skupštine grada Beograda biti prikazana projekcija snimaka njegovih najboljih poteza u dosadašnjoj karijeri.
(Žurnal)

KAKVA DRAMA U ITALIJI: Borba za titulu će se voditi do poslednjeg minuta!
Nakon prošlonedeljenog remija Napolija i Đenove (1:1), borba za titulu se dodatno zakuvala. Prednost Napolitanaca u odnosu na Inter je sada samo jedan poen i sigurno je da će biti izuzetno zanimljivo u poslednja dva kola.
18. 05. 2025. u 07:30

RUSIJA JE ZGROŽENA: Ne može da veruje šta joj je Francuska uradila
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" nisu tako "bajne i sjajne" po Rusku Federaciju kao nedavne, kada je počelo ukidanje apsolutne zabrane za učešće ruskih ekipa, a i pojedinaca. Naprotiv.
19. 05. 2025. u 09:25

SAMO 5 ZEMALjA: Ko je sve glasao za Srbiju i kako - maksimalnih 12 od komšija (FOTO)
POSLE završenog finala "Evrovizije 2025", na zvaničnom sajtu prestižnog muzičkog takmičenja objavljeno je i kako su glasale zemlje učesnice u polufinalima.
18. 05. 2025. u 11:34
Komentari (2)