JEDAN MORA U KARANTIN, DRUGI NE! Đoković i Nadal imaće drugačiji tretman u Monte Karlu
MASTERS u Monte Karlu počinje u ponedeljak 12. aprila. Većina tenisera se već nalazi u Kneževini gde treniraju, ali ima i onih koji bi tek trebalo da stignu.
Foto: EPA-EFE/JULIEN DE ROSA
I, kako stvari stoje zbog pandemije korona virusa, uslovi neće biti isti za sve! Naravno, u fokusu su Novak Đoković i Rafael Nadal, prva dva nosioca u Monte Karlu, a „strasti” su pojačane jer baš za njih dvojicu neće uslovi biti isti.
Španac će morati da bude u hotelu tj. balonu sa ostalim igračima i neće moći da napušta isti, dok će Srbin moći da se kreće slobodno jer je rezident Monte Karla i za njega važe drugačija pravila nego za tenisere koji nemaju prebivalište u Kneževini.
Baš kao Nole i Danil Medvedev i Aleksandar Zverev moći će slobodno da se kreću po Monte Karlu.
Podsetimo, od mastersa u Monte Karlu trebalo bi da stupi na snagu i protokol o vakcinaciji koji podrazumeva da svi vakcinisani teniseri ne moraju u karantin, odnosno da se neće smatrati bliskim kontaktima ukoliko neko iz njihovog okruženja bude pozitivan na virus koronu.
Monte Karlo je prošle sezone bio odložen zbog korona virusa, a ove sezone prvi je turnir na šljaci.
Nakon Monte Karla, Nole stiže u Beograd gde će od 19. aprila igrati na turniru serije 250 Serbia Open.
Preporučujemo
SRĐAN ĐOKOVIĆ ZA HRVATSKE MEDIJE: Jeste, psovao sam novinara! Kakvi Federer i Nadal, Nole je Džordanova kategorija
23. 03. 2021. u 11:15 >> 12:02
Crveni đavoli se vraćaju na pobedničku stazu: Lids je arhiviran, vreme je za osvetu Brentfordu za dva prethodna poraza
MANČESTER junajted u ponedeljak uveče na Old Trafordu dočekuje Brentford u meču koji može biti veoma važan u borbi za plasman u Ligu šampiona. Domaćin je trenutno treći na tabeli Premijer lige i nalazi se u odličnoj poziciji pred sam finiš sezone.
27. 04. 2026. u 10:36
Dosad nezabeleženo! Grci masovno počeli da pišu na srpskom jeziku! (FOTO)
Najnovije vesti iz Grčke verovatno iznenađuju i same Grke. Srbija je deo te priče.
29. 04. 2026. u 12:21
Zašto ne treba govoriti "primi moje saučešće"? Otac Predrag otkriva: "Ne budite plitki"
"KADA izjavljujete saučešće ne budite plitki..."
29. 04. 2026. u 12:35
Komentari (0)