ĐOKOVIĆ ZA PORAZ OKRIVIO VAJDU? "Ne trebaju mi tapšači, to može i od kuće"! (VIDEO)
NAJBOLjI teniser sveta Novak Đoković odigrao je jedan od najgorih mečeva u skorijem periodu, te je poražen u trećem kolu Mastersa u Monte Karlu.
FOTO: Printskrin/Jutjub/Sport klub
Đoković je tokom čitavog meča grešio kao retko kada, a nije pokazivao uobičajenu reakciju koja bi ga vratila u meč.
Ipak, u samom finišu meča, posle izgubljenog gema, Đoković je uputio kritiku Marijanu Vajdi i svom stručnom štabu. Ta scena se nije videla u TV prenosu, a detalje je preneo komentator Sport kluba.
- Ne trebaju mi tapšači. Može to i od kuće. Isto to, uzviknuo je Đoković.
Preporučujemo
DRAMA DOSTIŽE VRHUNAC: Vinisijus i Prestijani u centru pažnje pred revanš, Real brani gol prednosti na "Bernabeu"
MESTO u osmini finala Lige šampiona biće rešeno u Madridu, gde Real dočekuje Benfiku posle pobede od 1:0 u Lisabonu. Gol odluke u prvom meču postigao je Vinisijus, ali rezultat nije bio jedina tema večeri – duel je obeležio incident i prekid zbog navodnog rasističkog ispada Prestijanija prema Vinisijus, što je dodatno podiglo tenziju pred revanš.
25. 02. 2026. u 06:27
CEO SVET SE SMEJE HRVATIMA: Zbog ovoga je odložena fudbalska utakmica! (FOTO)
Najnovije vesti iz Hrvatske su takve da se ceo svet smeje.
24. 02. 2026. u 19:55
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (1)