NOVAK STIGAO U SRBIJU: U užičkom kraju puni baterije za nastavak sezone
Najbolji teniser sveta Novak Đoković započeo je 321. nedelju na čelu ATP liste uprkos porazu u finalu Mastersa u Rimu. Ipak, prva pozicija je ugrožena, pa će Nole morati dobro da se spremi za nastavak sezone, a kao bazu je izabrao Srbiju.

FOTO: AP
Kako Kurir ekskluzivno saznaje Đoković će sa porodicom provesti nekoliko dana u užičkom kraju, gde će iskoristiti priliku da se što bolje pripremi i odmori pred nastavak sezone na šljaci.
Najbolji svetski teniser Novak Đoković, sleteo je danas na aerodrom “Ponikve”.
Preporučujemo

ISTOPILA SE NOVAKOVA PREDNOST: Na Rolan Garosu Đoković može da izgubi prvo mesto
17. 05. 2021. u 09:19

PODELA BODOVA U "GRADU LjUBAVI": Remi je po meri oba večerašnja rivala
POSLEDNjI meč današnjeg programa Serije A odigraće Verona i Kaljari koji se sastaju na "Bentegodiju" od 20 časova i 45 minuta.
28. 04. 2025. u 12:22

RUS, OLIMPIJSKI ŠAMPION, ŠOKIRAO SVET: Oni koji dele sankcije Rusima - ovo nisu mogli ni da sanjaju
RUSIJA i Ukrajina su i dalje izvori najvažnijih vesti na svetu, zbivanja iz tih država se prate iz minuta u minut, uživo, ali postoje i prateći događaji do kojih su dovela vojna dejstva, a koji privlače ogromnu pažnju svetske javnosti. Sport je jedan od segmenata života na koje je rat takođe uticao, a jedna vest iz sporta - šokirala je one koji Rusima uvode sankcije.
28. 04. 2025. u 20:00

NI LAUŠ NIJE PRIMETIO DO KRAJA SNIMANjA: Najluđa greška iz "Boja na Kosovu"
LAUŠEVIĆ je o snimanju filma "Boj na Kosovu" pisao u knjizi "Godina prođe, dan nikad".
28. 04. 2025. u 10:32
Komentari (1)