MOBILNI PUNKT STIGAO U KAMPUS: Na raspolaganju "sinofarm" i "fajzer"
STUDENTI Univerziteta u Novom Sadu, u pauzama između predavanja, i ispita imaju mogućnost da se vakcinišu protiv kovida 19 na mobilnom punktu za vakcinaciju, u univerzitetskom kampusu kraj studentskih domova.
Foto: Z. Grumić
U red ispred autobusa JGSP "Novi Sad", specijalno opremljenog za tu namenu, među prvima je stao student menadžmenta Jovan Ničić, jer smatra da je to "poslednja karta" uoči leta, koja će mu omogućiti da negde otputuje.
-Ovo je veoma dobra akcija Grada jer, mnoge moje drugare je mrzelo da odu negde na vakcinisanje a sad im je, što bi se reklo, tu ispred nosa i nadam se da će tu priliku iskoristiti - kaže on.
Foto: Z. Grumić
Studentima i građanima na raspolaganju su "sinofarm" i "fajzer" vakcine.
- Na dobrom smo putu, ali je potrebno da se u većem broju vakcinišu i mladi. Ovakvim akcijama ih animiramo - rekao je Ognjen Cvjetićanin, član Gradskog veća za sport i omladinu.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
VRATA GRADA ZA BRODOVE: Na Dunavu u Novom Sadu otvoren obnovljeni putnički terminal
24. 05. 2021. u 06:52
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
PUTIN NAJAVIO PAKAO ZA UKRAJINU: Odgovorićemo nekoliko puta snažnije
PREDSEDNIK Rusije Vladimir Putin izjavio je da će odgovori Moskve na udare po ruskoj teritoriji biti „uzajamni, ali nekoliko puta snažniji“.
13. 07. 2026. u 17:41
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve
NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.
13. 07. 2026. u 12:47
Komentari (0)