U KIKINDI U PETAK PRSKANJE PROTIV KOMARACA: Preparati nisu toksični - nema opasnosti za pčele
TRETMAN uništavanja larvi komaraca na kanalima i barama u okolini Kikinde, kao i u podrumima stambenih i drugih objekata, obaviće se u petak, 28. maja.

Foto: R. Š.
Kako je saopšteno iz Sekretarijata za zaštitu životne sredine, poljoprivredu i ruralni razvoj, koristiće se preparati koji nisu toksični za pčele, pa nema opasnosti od trovanja.
Ovo je prvi ovogodišnji tretman uništavanja komaraca na području Grada Kikinde.
Preporučujemo

DO JESENI 9 KILOMETARA NOVOG PUTA: Počinje rekonstrukcija kolovoza kod Kikinde
23. 05. 2021. u 14:49

NOVINAR BI ZA OVU REČENICU U SVAKOJ DRŽAVI ZAVRŠIO U ZATVORU: Policiju i tužilaštvo koji rade svoj posao naziva “odmetnuti deo”
OVO što se naziva novinarom Nove S u jutarnjem programu izgovorio je rečenicu zbog koje bi u svakoj državi završio u zatvoru.
30. 06. 2025. u 07:38

HAMNEI PREVARIO TRAMPA: Amerika gađala prazno nuklearno postrojenje?
VISOKI iranski izvori rekli su Reutersu da je većina visoko obogaćenog uranijuma na lokaciji Fordo uklonjena pre američkog napada.
22. 06. 2025. u 10:37

"SLAGALICA" OVO NE PAMTI: Takmičar od besa polupao taster
KVIZ "Slagalica" retko ima nesvakidašnje situacije tokom emitovanja, ali se neobični trenuci dešavaju, kao i u svakom programu uživo.
29. 06. 2025. u 14:51
Komentari (0)