LEPA VEST ZA LJUBITELJE TAKMIČENJA SNAGATORA: U Kikindi ovog leta "Strongman Euro Kup" i “Krajiški višeboj”, dolazak najavili i stranci (FOTO)
OVOG leta publika u Kikindi će uživati u takmičenjima koja prošle godine nisu održana zbog epidemije korona virusa, a to su "Strongman Euro Kup" i “Krajiški višeboj”.

Foto: R. Šegrt
Nadmetanje snagatora održaće se 19. put u Novim Kozarcima 24. jula, a 11. višeboj nekoliko dana kasnije, 31. jula, u Banatskom Velikom Selu.
U Kozarce dolaze vrhunski takmičari iz Slovenije, Austrije, Nemačke, Poljske, Češke, Slovačke, Mađarske, BiH i Rumunije, a na višeboj vešti momci iz vojvođanskih i srbijanskih gradova koji neguju ovakvo takmičenje, ali iz Republike Srpske.

Foto: R. Šegrt
Preporučujemo

KIKINDA CENTAR KULTURNIH DOGAĐAJA: Petak je dan za otvaranje tri likovne izložbe
04. 06. 2021. u 16:16

BANDIĆA ČEKA TEŠKA SITUACIJA: Imenovan novi direktor fabrike „Toza Marković“ u Kikindi
02. 06. 2021. u 21:34

ŽENA NA ČELU BOLNICE: Kikinda dobila novog direktora zdravstvene ustanove
02. 06. 2021. u 16:06

PROŠLO JE 22 GODINE: U Kikindi obeležena godišnjica nato bombardovanja kasarne
01. 06. 2021. u 18:38

VEŠTAK OTKRIO JEZIVE DETALjE O DEČAKU UBICI: Evo zašto je Kosta pucao na čuvara škole, nije ga potreslo saznanje koga je sve ubio
ZAKLjUČILI smo da je Kosta bio sposoban da upravlja svojim postupcima u vreme izvršenja zločina i da ta sposobnost nije bila bitno smanjena. Postoji jedna kratkotrajna ometenost, za period u učionici za koji on kaže da nema sećanja, ali on je sve radio po planu. To ukazuje da je on upravljao svojim postupcima.
05. 06. 2025. u 17:05

SRPSKA POSLA: Nikola Jokić zapanjio svet! Vratio se u Srbiju i uradio OVO (VIDEO)
NIKOLA Jokić je najbolji košarkaš planete, ali dajte mu loptu i biće najbolji u svakom sportu. To je pokazao još jednom.
08. 06. 2025. u 08:54

VRTOGLAVA SUMA: Koliku nacionalnu penziju prima Ljiljana Blagojević
JEDNA od naših najistaknutijih dramskih umetnica Ljiljana Blagojević otišla je u penziju, a nalazi se među dvadesetčetvoro umetnika, koji će primaju nacionalnu penziju za doprinos kulturi.
07. 06. 2025. u 11:30
Komentari (1)