TAKMIČILI SE DA POMOGNU BOLESNOJ BRAĆI: Treća Grmečijada u Žitištu, prikupljali novac za Milana i Miloša (FOTO)
ZAVIČAJNO udruženje Podgrmeč iz Žitišta, treći put zaredom, uspešno je organizovalo sportsku manifestaciju Grmečlijada 2021.

Foto: A. Amižić
Učesnici, njih skoro stotinu, uspešno su se nadmetali u malom fudbalu, vuči konopca, bacanju kamena s ramena i skoku u dalj.
Grmečlijada je po tradiciji imala i humanitarni karakter, a prodajom majica sa logom manifestacije prikupljeno je 26 hiljada dinara za pomoć teško obolelim dečacima iz Žitišta, braći Milanu i Milošu Praštalo.
Preporučujemo

NOVI PARK NA STAROM GRADU: Lepa vest za najmlađe, izgrađeno igralište u Pančićevoj ulici
08. 06. 2021. u 22:20

(MAPA) KRAJEM LETA ČEKA NAS KATASTROFA: Morske temperature na rekordnom nivou, veliki rizik od razornih oluja
ISTORIJSKI toplotni talas koji je zahvatio Mediteran i Evropu podigao je temperaturu mora na rekordne nivoe, povećavajući rizik od razornih poplava i ekstremnih vremenskih nepogoda širom južne Evrope u narednim mesecima, piše sajt Severe Weather Europe.
01. 07. 2025. u 13:58

"MOGLO BI UMRETI 4.500 LjUDI" Ova zemlja je najugroženija na Zapadnom Balkanu, hitan sastanak u SZO zbog vrućina u Evropi
JUŽNA Evropa suočava se sa žestokim toplotnim talasom - temperature prelaze 40 stepeni Celzijusa, a u španskoj pokrajini Uelva izmereno je rekordnih 46 stepeni, što je najviša junska temperatura u istoriji zemlje. Istovremeno, Italija, Grčka, Portugalija i Zapadni Balkan takođe beleže rekordne vrućine, praćene šumskim požarima i ljudskim žrtvama.
01. 07. 2025. u 11:45

AGENT MOSADA U POLITIČKOM VRHU SIRIJE: Vešanje izraelskog špijuna snimano i prenošeno uživo (FOTO/VIDEO)
MNOGI ga smatraju najboljim izraelskim špijunom ikada. Sa lažnim identitetom sirijskog muslimana rođenog u Libanu, Eli Koen je imao jedan cilj - da kao operativac Mosada sazna poverljive informacije koje će koristiti Izraelu.
01. 07. 2025. u 12:48
Komentari (0)