ĆUPRIJSKA BIBLIOTEKA ANIMIRA DECU: Letnje radionice za najmlađe počinju od ponedeljka
ĆUPRIJSKA Narodna biblioteka koja nosi ime po čuvenom srpskom književniku, akademiku Dušanu Matiću rođenom u tom gradu, veliku pažnju poklanja svojim najmlađim korisnicima - deci, pa ni ovog leta neće izostati njima namenjene letnje radionice.

Foto: Biblioteka Dušan Matić
Mališani će moći na zabavan način da uče kaligrafiju, izražajno čitanje i da zajedno iščitavaju lektiru. Letnje radionice počinju od ponedeljka, 5. jula od 17 sati, po već napravljenom rasporedu. Ponedeljkom, sredom i petkom održavaće se radionice kaligrafije, dok su preostala dva radna dana - utorak i četvrtak, namenjena lektiri i savladavanju izražajnog čitanja.
Ove radionice prava su atrakcija za decu i ispunjavaju svoj osnovni cilj – razvijanje ljubavi prema čitanju i knjizi.
Preporučujemo

OSAM DECENIJA OD USTANKA: U Vranju izložba povodom pobune srpskog naroda protiv fašizma
03. 07. 2021. u 15:47

RASKOMADAO TELA GEJ PARA, GLAVE STAVIO U ZAMRZIVAČ: Poroti se smučilo zbog monstruoznog snimka, jedan nije došao na suđenje (FOTO)
KOLUMBIJSKI državljanin Jostin Andres Moskera (35) proglašen je krivim za dvostruko ubistvo u slučaju koji je šokirao britansku javnost.
21. 07. 2025. u 18:43

ŠOK PRIZOR NA EVZONIJU: Čovek stigao na granicu u ovo vreme, nema žive duše! Evo kada da krenete put Grčke
LETNjI odmor za mnoge građane Srbije i regiona započinje u beskrajnom redu na graničnom prelazu Evzoni, na ulazu iz Severne Makedonije u Grčku.
20. 07. 2025. u 11:15

Naučnici ajkulama spustili mrtvu kravu na 1.629 metara dubine - nisu mogli da veruju šta su ribe uradile (VIDEO)
"TO POKAZUJE strategiju preživljavanja kod vrsta koje se ne hrane usamljeno."
14. 07. 2025. u 13:06
Komentari (0)