SIGNAL ZA PRESTANAK OPASNOSTI: Provera sistema za uzbunjivanje jezera Ćelije
PROVERA ispravnosti sistema za javno uzbunjivanje visoke brane Ćelije kod Kruševca obaviće se u sredu u 12 sati.

Foto: JKP Vodovod
Sirene za javno uzbunjivanje emitovaće jednolični zvučni signal za "prestanak opasnosti" u trajanju od 60 sekundi nizvodno od brane na teritoriji grada. Veštačka akumulacija koja služi za regionalno vosnabdevanje većeg dela Rasinskog okruga nalazi se 25 kilometara od Kruševca.
Preporučujemo

MINISTARKA VUJOVIĆ U KRUŠEVCU: Obišla mesto izgradnje centra za upravljanje otpadom
28. 06. 2021. u 17:36

VEŠTAK OTKRIO JEZIVE DETALjE O DEČAKU UBICI: Evo zašto je Kosta pucao na čuvara škole, nije ga potreslo saznanje koga je sve ubio
ZAKLjUČILI smo da je Kosta bio sposoban da upravlja svojim postupcima u vreme izvršenja zločina i da ta sposobnost nije bila bitno smanjena. Postoji jedna kratkotrajna ometenost, za period u učionici za koji on kaže da nema sećanja, ali on je sve radio po planu. To ukazuje da je on upravljao svojim postupcima.
05. 06. 2025. u 17:05

SRPSKA POSLA: Nikola Jokić zapanjio svet! Vratio se u Srbiju i uradio OVO (VIDEO)
NIKOLA Jokić je najbolji košarkaš planete, ali dajte mu loptu i biće najbolji u svakom sportu. To je pokazao još jednom.
08. 06. 2025. u 08:54

VRTOGLAVA SUMA: Koliku nacionalnu penziju prima Ljiljana Blagojević
JEDNA od naših najistaknutijih dramskih umetnica Ljiljana Blagojević otišla je u penziju, a nalazi se među dvadesetčetvoro umetnika, koji će primaju nacionalnu penziju za doprinos kulturi.
07. 06. 2025. u 11:30
Komentari (0)