DA SE CENI ZNANJE: Najbolji pirotski đaci i ove godine na bilbordu
UČENICI genracija svih pirotskih osnovnih i srednjih škola, i ove godine se osmehuju sa bilborda u centru grada.
FOTO: V. Ć.
Reč je o 12 odlikaša koji su ubedljivo najuspešniji tokom celog školovanja i na kraju.
Među srednjoškolcima su Milutin Bačlija, Miroslav Gogov, Anđela Đorđević, Marko Stojanović, Kristina Putić, Snežana Memišević, dok su među svršenim osnovcima najbolji Đorđe Icić, Anja Petković, Minja Penčić, Mihajlo Đorđević, Anđela Janićijev i Strahinja Jovanović. Najbolje pirotske đake, na ovaj način već 4 godine promoviše Udruženje Multilaterarni centar uz podršku gradske uprave.
Preporučujemo
NAJBOLjI SPORTISTI VAZDUHOPLOVCI: „Zlatni orao“ ponovo Kristini Čipčić i Ivanu Pavlovu
20. 03. 2026. u 19:24
OPREZ, FARBAJU PEŠAČKE PRELAZE: U Vršcu počela obnova saobraćajne signalizacije
20. 03. 2026. u 16:35
VAŠINGTON POST TVRDI: Ruska služba spremala scenario sa atentatom na Orbana
RUSKA Spoljna obaveštajna služba (SVR) navodno je razmatrala planove za uticaj na izbore u Mađarskoj, uključujući i insceniranje atentata na premijera Viktora Orbana, u cilju jačanja podrške Orbanu, pokazuje interni dokument do kojeg su došle evropske službe bezbednosti, piše danas Vašington post (WP).
21. 03. 2026. u 13:35
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
MILEO AUTO-PUTEM: Policajci bili u čudu kad su videli KO je za volanom (VIDEO/FOTO)
KADA su zbog spore vožnje na auto-putu zaustavili automobil marke Dodž, policajci iz Ogdena u američkoj saveznoj državi Juta, pomislili su da je vozaču pozlilo.
22. 03. 2026. u 22:25
Komentari (0)