NEVREME U PRIBOJU: Jaka kiša se sručila na grad, centar pod vodom (FOTO)
SNAŽNO nevreme praćeno jakom kišom i grmljavinom zahvatilo je u poslepodnevnim satima opštinu Priboj.

Foto: A.Rovčanin
Kišni kolektori nisu mogli da prime veliku količinu padavina, pa je uži centar grada za kratko vreme bio pod vodom, što je otežalo kretanje vozilima, dok pešaci nisu mogli izaći na ulicu.
Inače, nedovoljan kapacitet i zapušenost kišnih kolektora, problem je sa kojim se pribojci, koji žive u gradskom jezgru, susreću gotovo nakon svakih većih padavina.

Foto: A.Rovčanin
Foto: A.Rovčanin

VEŠTAK OTKRIO JEZIVE DETALjE O DEČAKU UBICI: Evo zašto je Kosta pucao na čuvara škole, nije ga potreslo saznanje koga je sve ubio
ZAKLjUČILI smo da je Kosta bio sposoban da upravlja svojim postupcima u vreme izvršenja zločina i da ta sposobnost nije bila bitno smanjena. Postoji jedna kratkotrajna ometenost, za period u učionici za koji on kaže da nema sećanja, ali on je sve radio po planu. To ukazuje da je on upravljao svojim postupcima.
05. 06. 2025. u 17:05

SRPSKA POSLA: Nikola Jokić zapanjio svet! Vratio se u Srbiju i uradio OVO (VIDEO)
NIKOLA Jokić je najbolji košarkaš planete, ali dajte mu loptu i biće najbolji u svakom sportu. To je pokazao još jednom.
08. 06. 2025. u 08:54

VRTOGLAVA SUMA: Koliku nacionalnu penziju prima Ljiljana Blagojević
JEDNA od naših najistaknutijih dramskih umetnica Ljiljana Blagojević otišla je u penziju, a nalazi se među dvadesetčetvoro umetnika, koji će primaju nacionalnu penziju za doprinos kulturi.
07. 06. 2025. u 11:30
Komentari (0)