TRI NASELJA BEZ VODE ZA PIĆE: Radovi na mreži će trajati do 1. septembra
JKP „Dunav Veliko Gradište“ obavestilo je meštane naselja Beli Bagrem, Kumane i Topolovnik da se od 19. jula do 1. septembra sprovodi probni rad sistema javnog vodosnabdevanja sa vodoizvorišta “Ostrovo“.
Foto: D.N.
U tom periodu obaviće se neophodni radovi na dezinfekciji i ispiranju cevovoda i za to vreme ne preporučuje se korišćenje vode iz vodovoda za piće, pre svega zbog povećane količine hlora kojom se vrši dezinfekcija mreže.
- Po završetku planiranih radova i dobijanja pozitivnih laboratorijskih nalaza Zavoda za javno zdravlje Požarevac da su svi sastavni delovi sistema dezinfikovani i zdravstveno ispravni, obavestićemo korisnike da je distribuirana voda ispravna za redovnu upotrebu – saopštili su iz JKP „Dunav Veliko Gradište“.
Preporučujemo
DELOVI GRADA BEZ VODE: Planirani radovi na vodovodnoj mreži 21. jula u Novom Sadu
20. 07. 2021. u 13:28
NOVOSAĐANI OBRATITE PAŽNjU: Delovi glavnog grada Vojvodine bez vode zbog radova!
23. 06. 2021. u 17:26
PUTIN PISAO VUČIĆU: Poželeo mu zdravlje i uspehe, a građanima Srbije sreću i prosperitet
PREDSEDNIK Aleksandar Vučić primio je danas čestitku predsednika Ruske Federacije Vladimira Putina povodom Dana državnosti Republike Srbije, u kojoj mu je ruski lider poželeo zdravlje i uspehe, a građanima Srbije sreću i prosperitet, saopštila je danas Služba za saradnju sa medijima predsednika Republike.
13. 02. 2026. u 12:40
STRADALI MLADIĆ SIN POZNATOG MUZIČARA: Novi detalji nesreće u Sarajevu
ERDOAN Morankić (23), koji je stradao u tramvajskoj nesreći u Sarajevu, sin je poznatog muzičara iz Brčkog Armana Morankića, piše portal sarajevskog Avaza.
13. 02. 2026. u 12:05
HTELA DA OPROSTI PRELjUBU? Šta se stvarno desilo između Ane i Bastija
ŠTA se stvarno desilo između Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera?
13. 02. 2026. u 07:51
Komentari (0)