KULTURNO LETO U KOVINU: Svakog vikenda dečja predstava i koncert
VIŠEDNEVNIM prigodnim programom u centru Kovina obeležena je gradska slava, Sabor svetog arhangela Gavrila, čime je, ujedno, najavljen i početak manifestacije „Kovinsko kulturno leto“.
Foto: Opština Kovin
Sve je počelo manifestacijom „Nek zvone tambure“, a kulminiralo rok koncertom Alena Islamovića i Divljih jagoda, koji je privukao više stotina posetilaca.
Uz ovaj spektakl, Centar za kulturu te južnobanatske varošice je pripremio još zanimljivih sadržaja, koji će održavati tokom narednih pet vikenda, tj. do kraja avgusta.
Svakog vikenda biće održana po jedna dečja predstava i koncert svih vrsta muzike – od džeza i popa, preko tamburice, do opere i tanga.
Preporučujemo
POMOĆ AGENCIJAMA I UGOSTITELjIMA: Kraljevčani ulažu u opstanak i razvoj turizma
28. 07. 2021. u 13:29
UKLONILI DIVLjU DEPONIJU: Put kod Vojne šume u Alibunaru ponovo prohodan
28. 07. 2021. u 11:56
POZIV DAVAOCIMA: Crveni krst u Zrenjaninu organizuje akciju dobrovoljnog davanja krvi
28. 07. 2021. u 12:27
LAVROV SE OGLASIO I PREKINUO ĆUTNjU: Otkrio zašto je propao samit Putina i Trampa u Budimpešti
PREDSEDNIK Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp odložio je samit Rusije i SAD u Budimpešti zbog „zakulisnih izveštaja“, izjavio je ministar spoljnih poslova Rusije Sergej Lavrov u autorskom tekstu objavljenom na sajtu Ministarstva spoljnih poslova.
13. 11. 2025. u 11:21
ZELENSKI ALARMIRAO EVROPU: Rusija će pokrenuti veliku agresiju na kontinent, poznata i godina
UKRAJINSKI predsednik Volodimir Zelenski tvrdi da Rusija planira da pokrene veliku agresiju na evropskom kontinentu 2029. ili 2030. godine, navodeći da na to ukazuje povećana ruska proizvodnja oružja.
13. 11. 2025. u 10:54
PERSONA NON GRATA: "Tijana, šta će Tompson na tvom koncertu?"
"Pa, nikad se ne zna..."
12. 11. 2025. u 11:04
Komentari (0)