GODINE IM NISU SMETALE: Održan Sabor svetog arhangela Gavrila u selu Međa - Uveličali ga fudbalski veterani

SABOR svetog arhangela Gavrila u selu Međa, uveličali su fudbalski veterani, koji su bez obzira na vrelinu i betonski teren pokazali majstorstvo i potezima na petoparcu, izmamili aplauze brojne publike.

ГОДИНЕ ИМ НИСУ СМЕТАЛЕ: Одржан Сабор светог архангела Гаврила у селу Међа - Увеличали га фудбалски ветерани

Foto: D.Milićev

- Igrali smo mi rođeni u Međi, koji sada živimo u drugim sredinama i domaći nekadašnji igrači, a bilo je i onih koji su zagazili u osmu deceniju života - kaže Dušan Milićev, književnik i novinar, rođen u selu u kojem je prvi put svetlost dana ugledao i čuveni glumac nemačkog porekla, Džoni Vajsmiler, poznat po ulogama Tarzana u brojnim filmovima.

Foto: D.Milićev

 

Domaći su igrali u sastavu Zvijer, M. Stanović, Tripić, Popadić, Grgić, G. Milošević, Tomić, Sarvaš i Filipović, a nominalno gosti,  Pavlov, Kosnić, Đorđević, O. Stanović, Đ. Milićev, Sekulić, Samardžić, D. Milićev i D. Milošević.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

OBJAVLJENE TAČNE ADRESE U EU: Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu Čeka se reakcija Moskve

OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve

NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.

13. 07. 2026. u 12:47

Komentari (0)

TOS PROMOVIŠE LETOVANJE U SRBIJI: Kada detaljno upoznate naše prelepe planine, nema šanse da im odolite