SAOBRAĆAJNICA VAŽNA ZA BUDUĆI "OSMEH" VOJVODINE: Gradi se put između Kupusine i Bačkog Monoštora
U TOKU je izvođenje radova na putu od Kupusine do Bačkog Monoštora i očekuje se da deonica duga 5,2 kilometra, u koju će biti uloženo 200 miliona dinara, bude gotova do sledećeg proleća.

Foto: Opština Apatin
- Ove godine treba da završimo 2.850 metara, a ostatak na proleće iduće godine, rok za završetak radova je godinu dana, ali očekujem da će oni biti izvršeni i pre tog roka – najavljuje Dubravka Korać, predsednica Opštine Apatin.
Kako se radi o deonici koja spaja Apatin sa Bačkim Monoštorom, značaj ovog puta ogleda se i u tome što će završetkom radova, meštanima apatinske opštine biti skraćena razdaljina do nove brze saobraćajnice, koja treba da bude izgrađena od Sombora do Kikinde.
Novim putem, brže će se stizati i do graničnih prelaza ka Hrvatskoj i Mađarskoj, u Bezdanu i Bačkom Bregu.
Preporučujemo

DA I PREDŠKOLCI SAVLADAJU STRAH OD VODE: U Apatinu besplatna škola plivanja za najmlađe
14. 07. 2021. u 20:26

EKSKLUZIVNO - GENERAL PONOVO U SVOJOJ SRBIJI: Nebojša Pavković sleteo u Beograd (FOTO)
GENERAL Nebojša Pavković sleteo je u Srbiju.
28. 09. 2025. u 17:53

AMERIKANCI ODUŠEVLjENI VUČIĆEM! Pljušte komentari nakon gostovanja na Njuzmaksu: "Hoćemo ga kod Takera, divno je čuti ovog mudrog čoveka"
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić gostovao je sinoć na američkoj televiziji Njuzmaks, a njegovo gostovanje privuklo je veliku pažnju američke javnosti.
27. 09. 2025. u 11:29

NE DA NA ĆERKU Bogdanin otac očitao lekciju Veljku, jasno mu stavio do znanja: "Možda pre nisi imao ovakvu devojku..."
VELjKO je uvek isticao da želi veliku porodicu sa mnogo dece kojima će usaditi prave vrednosti i tradiciju.
29. 09. 2025. u 16:17
Komentari (0)