NAGLO ZAHLAĐENJE U POŽAREVCU: Sa 37 temperatura se spustila na 24 stepena
ZA samo jedan dan, temperatura u Požarevcu spustila se za čak 13 stepeni. U nedelju je ona iznosila 37, a u ponedeljak ujutru tek 24 stepena.

Foto: D.N.
Zahlađenje je, očigledno, prijalo građanima, pa ih je na ulicama bilo vidno više nego prethodnih dana, kada su vladale tropske vrućine.

Foto: D.N.
Preporučujemo

ZASLUGA KOMUNALACA: Cveće u Požarevcu opstaje i na tropskim vrućinama
26. 07. 2021. u 15:38

ZEMLjANI POJAS ŠTITI OD PLAVLjENjA: Gradnja trotoara u centru Požarevca
26. 07. 2021. u 10:53

SKANDAL U BRITANIJI, PORODICE U ŠOKU: Direktorka mrtvačnice gledala crtani film sa mrtvim bebama u svojoj kući
EJMI Apton (38), osnivačica udruženja Florrie’s Army u Lidsu u Engleskoj, našla se u centru velike afere nakon što su roditelji preminule dece otkrili da su tela njihovih beba držana u njenoj kući umesto u mrtvačnici.
27. 08. 2025. u 17:50

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

"CINIČAN - U POZITIVNOM SMISLU": Moskva o Trampovim pokušajim da okonča ratove
PRISTUP američkog predsednika Donalda Trampa u vođenju diplomatije kroz sklapanje trgovinskih dogovora "prilično je ciničan", ali u pozitivnom smislu, izjavio je u petak predstavnik Kremlja Dmitrij Peskov.
05. 09. 2025. u 19:51
Komentari (0)