POTPISAN UGOVOR: Za sanaciju deponije „Svine“ 42 miliona dinara
U MINISTARSTVU zaštite životne sredine potpisan je ugovor o prenosu finansijskih sredstava opštini Petrovac na Mlavi radi sufinansiranja prve faze sanacije i rekultivacije nesanitarne deponije „Svine“.

Foto: D. N.
Vrednost radova prve faze iznosi 42 miliona dinara, od čega je petrovačka opština obezbedila 20 odsto, a ostalo finansira država. Nakon sanacije nesanitarne deponije „Svine“ i izgradnje transfer stanice za prikupljanje otpada, koja je planirana u 2022. godini, problem upravljanja otpadom na području opštine Petrovac na Mlavi biće trajno rešen.
Preporučujemo

VEŠTAČKA INTELIGENCIJA U PRIVREDI: Fond za nauku izdvaja do 200.000 evra po projektu
09. 08. 2021. u 13:16

VEŠTAK OTKRIO JEZIVE DETALjE O DEČAKU UBICI: Evo zašto je Kosta pucao na čuvara škole, nije ga potreslo saznanje koga je sve ubio
ZAKLjUČILI smo da je Kosta bio sposoban da upravlja svojim postupcima u vreme izvršenja zločina i da ta sposobnost nije bila bitno smanjena. Postoji jedna kratkotrajna ometenost, za period u učionici za koji on kaže da nema sećanja, ali on je sve radio po planu. To ukazuje da je on upravljao svojim postupcima.
05. 06. 2025. u 17:05

SRPSKA POSLA: Nikola Jokić zapanjio svet! Vratio se u Srbiju i uradio OVO (VIDEO)
NIKOLA Jokić je najbolji košarkaš planete, ali dajte mu loptu i biće najbolji u svakom sportu. To je pokazao još jednom.
08. 06. 2025. u 08:54

VRTOGLAVA SUMA: Koliku nacionalnu penziju prima Ljiljana Blagojević
JEDNA od naših najistaknutijih dramskih umetnica Ljiljana Blagojević otišla je u penziju, a nalazi se među dvadesetčetvoro umetnika, koji će primaju nacionalnu penziju za doprinos kulturi.
07. 06. 2025. u 11:30
Komentari (0)