NEMA ZALIVANJA I PRANJA: Ograničena potrošnja vode u Krupnju
OPŠTINSKO veće Krupnja je zbog prekomerne potrošnje vode i nedovoljne proizvodnje u JKP „Prvi maj“ koja ne može da zadovolji potrebe tog grada , odlučilo da ograniči potrošnju.

Foto: V. M.
Tako je zabaranjena, pored ostalog, upotreba vode za piće, iz gradske vodovodne mreže, za polivanje i pranje ulica, pijaca, zalivanje zelenih površina i bašta, pranje automobila.
Protiv onih koji se ogluše protiv odluke,kako kaže predsednik opštine Ivan Isailović, Komunalna policija će podneti prekršajne prijave. Komunalna komisija će da pojača kontrolu proizvodnje vode.

ŠOK PROGNOZA ZA OKTOBAR: Najavljeno da će pasti pola metra snega! Ovakve ekstreme ni meteorolozi ne pamte
PREMA najavama meteorologa, oktobar 2025. počeće u Srbiji pod uticajem prodora hladnog vazduha sa severoistoka Rusije koji je došao do Nemačke i Poljske, ali se polako približava ka nama što će prouzrokovati razvoj ciklona u Jonskom, Tirenskom i delu Jadranskog mora i već 1. oktobra, u sredu, u večernjim časovima na jugu i jugozapadu Srbije počeće da pada kiša.
30. 09. 2025. u 20:58

"ZAŠTO MI PIPAŠ ŽENU?" Ovako je počela tuča na svadbi u Gornjem Milanovcu, nasrnuli na doktora (VIDEO)
SVADBENO veselje u Gornjem Milanovcu pretvorilo se u haotičnu scenu kada je došlo do nesvakidašnjeg incidenta.
30. 09. 2025. u 16:10

OGLASILA SE BILjA NAKON RASTANKA OD ACE ILIĆA: "Videću kako vreme prolazi..."
IAKO rastavljeni, Bilja i Aca imaju veliki razlog za slavlje.
01. 10. 2025. u 12:20
Komentari (0)