SJAJNA VEST ZA STRANE TURISTE: Odluka doneta danas - omogućena vakcinacija u hotelu "Stara planina"

Novosti online

13. 08. 2021. u 17:57

U HOTELU "Stara planina" doneta je odluka da se omogući vakcinacija stranih državljana koji se za vakcinaciju prijave preko portala E-TURISTA.

СЈАЈНА ВЕСТ ЗА СТРАНЕ ТУРИСТЕ: Одлука донета данас - омогућена вакцинација у хотелу Стара планина

Foto: GU Požarevac

Vakcinacija će se vršiti u ambulanti-punkta Zdravstvenog centra Knjaževac (koji se nalazi u hotelu "Stara planina") svakog dana u nedelji od 09:30 do 13:30 časova.

Ova odluka doneta je danas, a korist od nje će imati strani turisti koji će moći da se zaštite od korone dok razgledaju lepote Srbije.

Treba napomenuti Da je "SP RESORT" prvi u svetu organizovao testiranje svojih gostiju,
kao i besplatno vakcinisanje domaćih gostiju u saradnji za ZC Knjaževac, a to je sada omogućeno i stranim turistima.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
MOGLO BI UMRETI 4.500 LJUDI Ova zemlja je najugroženija na Zapadnom Balkanu, hitan sastanak u SZO zbog vrućina u Evropi

"MOGLO BI UMRETI 4.500 LjUDI" Ova zemlja je najugroženija na Zapadnom Balkanu, hitan sastanak u SZO zbog vrućina u Evropi

JUŽNA Evropa suočava se sa žestokim toplotnim talasom - temperature prelaze 40 stepeni Celzijusa, a u španskoj pokrajini Uelva izmereno je rekordnih 46 stepeni, što je najviša junska temperatura u istoriji zemlje. Istovremeno, Italija, Grčka, Portugalija i Zapadni Balkan takođe beleže rekordne vrućine, praćene šumskim požarima i ljudskim žrtvama.

01. 07. 2025. u 11:45

Komentari (0)

STIHOVI KOJI SE PAMTE: Književno veče sa Nebojšom Milovanovićem u Fondaciji Mozzart „Poezija živa” po drugi put očarala publiku